Denizbank Güvenlik Görevlisi Personel Alımı!

0
denizbank-guvenlik-gorevlisi-personel-alimi

Denizbank tarafından yapılan işe alım duyurusunda banka personel alımları kapsamında genç güvenlik görevlisi alımı gerçekleştireceğini bildirdi.

Denizbank Güvenlik Görevlisi Yeni Personellerde Hangi Özellikleri Arıyor?

Denizbank banka iş ilanları takip edenleri ilgilendiren personel alımı duyurusunda işe alacağı güvenlik görevlilerinin sahip olmasını istediği özelik ve nitelikleri de belirtti. Güvenlik görevlisi eleman alımı için başvuru yapacak olanların en az lise mezunu olması, 1986 yılında ve sonrasında doğmuş olması, özel güvenlik alanında en az 2 yıl deneyim sahibi olması, dinamik, pozitif ve güler yüzlü olması, dış görünüşüne özen gösteriyor olması, vardiyalı çalışma şeklini kabul edecek olması, X-Ray güvenlik kontrol cihazı sertifikasının olması, ilgili kanun kapsamında 5 yıl geçerli olan silahlı özel güvenlik kimliği belgesi olması, erkek adayların askerlik görevini bitirmiş olması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

Denizbank Eleman Alımı Başvuruları

İş ilanları dahilinde olan Denizbank eleman alımları ile yeni güvenlik görevlileri aranıyor. İşe alınacak olan yeni personeller Denizbank Finansal Hizmetler Grubu bünyesinde Banka’nın Genel Müdürlüğü’nde görevlendirilecek. En az 2 yıl deneyim şartı aranan başvuru sahipleri üniversite mezunu olabildikleri gibi üniversite öğrencisi de olabiliyorlar. Banka iş başvurusu yapacak olanların başvuruları Denizbank İnsan Kaynakları birimi tarafından değerlendirilerek adaylar ön görüşme için davet edilecekler. Kariyer planları içinde bir bankada güvenlik görevlisi pozisyonunda çalışmak olan kişilerin başvurabildiği bu duyuru için son başvuru tarihinin 31 Ocak 2019 olduğu da Denizbank tarafından bildiriliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/denizbank-guvenlik-gorevlisi-2190633

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın