Ana Sayfa Banka İş İlanları Garanti Bankası Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcileri Personel Alımları!

Garanti Bankası Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcileri Personel Alımları!

Garanti Bankası banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi pozisyonuna istihdam sağlayacağını bildirdi.

-

Garanti Bankası banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi pozisyonuna istihdam sağlayacağını bildirdi.

Garanti Bankası Banka Personel Alımları

Garanti Bankası banka personel alımları yapacağı pozisyon olan Telefon Bankacılığı Müşteri temsilciliği için banka iş başvurusu yapacak olan adayların hangi özellikleri taşımasının istendiğini, başvuru tarihinin ne zaman olduğunu, yeni personellerin görevlerinin neler olduğunu belirtti. Banka iş ilanları ile işe alınacak olan personellerin üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden ya da 2 yıllık eğitim veren ön lisans bölümlerinden mezun olması, 30 yaşından büyük olmaması, erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olmaları, haftanın 6 günü günlük 6.5 saat çalışacak olmaları, iletişim ve ikna yeteneklerinin gelişmiş olması, satış konusunda başarılı olacaklarına inanıyor olmaları gerekiyor. Garanti Bankası bünyesinde çalışmak isteyen yeni personel adayları işe alınmaları halinde çağrı merkezinde görev alacaklar.

Garanti Bankası Çağrı Merkezi Personeli İş Başvuruları

Garanti Bankası’nda kariyer yapmak üzere iş başvurusu yapan kişiler değerlendirmeye alınarak uygun bulunmaları ve işe alınmaları halinde bankacılık hizmeti almak için Garanti Bankası Çağrı Merkezi’ni arayan kişilerin soru ve sorunlarını çözüme ulaştırmaktan sorumlu olacaklar. Yeni personeller ayrıca bankacılık ürünlerinin tanıtımını yaparak satış da sağlayacaklar. Garanti Bankası yeni personel iş başvuruları 3 Mart 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net//is-ilani/garanti-bankasi-telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-sivas-1427743

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,255BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
30TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler