Ana Sayfa Banka İş İlanları TEB Aktif Saha Satış Temsilcisi Personel Alımı Başvuruları Sürüyor!

TEB Aktif Saha Satış Temsilcisi Personel Alımı Başvuruları Sürüyor!

TEB banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda Aktif Saha Satış Temsilcisi olarak çalışacak personellere ihtiyaç duyduğunu bildirdi.

-

TEB banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda Aktif Saha Satış Temsilcisi olarak çalışacak personellere ihtiyaç duyduğunu bildirdi.

Türk Ekonomi Bankası Personel Alımları

Türk Ekonomi Bankası banka personel alımları yapacağı pozisyonun Aktif Saha Satış Temsilciliği olduğunu duyurdu. Banka saha satış personeli olarak çalışmak ve bankacılık alanında kariyer yapmak isteyen kişilerde aranan koşullar da bildirildi. Buna göre banka iş başvurusu sahiplerinin sahada çalışarak kredi kartı ve bireysel bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek olup, maaş + prim sistemiyle çalışmayı kabul etmeleri gerekiyor. Adayların İstanbul – Anadolu yakasında ikamet ediyor olması, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, ikna ve iletişim yeteneklerinin gelişmiş olması, ofis dışında ve yoğun bir iş temposunda çalışmaya ayak uydurabilecek olması, seyahat engellerinin bulunmaması ve erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış ya da en az 2 yıl süreyle erteletmiş olması da isteniyor.

TEB Banka Personel Alımları İş Başvurusu Son Tarih

TEB banka iş ilanları ile ilgilenen, bankacılık ve satış alanında kariyer yapmak isteyen adaylar başvurularını 8 Nisan 2019 tarihine kadar yapabiliyorlar. Türk Ekonomi Bankası iş başvurusu yapan ve yapılacak olan inceleme sonucunda iş mülakatı daveti alarak mülakatta da başarılı olan adaylar saha satış personeli olarak işe alınacaklar. TEB yeni personelleri kredi kartı ve bireysel bankacılık ürünlerinin satışını müşteri ziyaretleri gerçekleştirerek yapacaklar.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-aktif-satis-temsilcisi-istanbul-1041976

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
28TakipçilerTakip Et
2,399TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler