Securitas Türkiye Genelinde 2.500 Güvenlik Personelini İşe Alacak!

Securitas 2019 yılında genellikle Marmara Bölgesi’nde olmak üzere Türkiye genelinde toplam 2.500 güvenlik personeli alacak.

0
securitas-turkiye-genelinde-2-500-guvenlik-personelini-ise-alacak

Securitas 2019 yılında genellikle Marmara Bölgesi’nde olmak üzere Türkiye genelinde toplam 2.500 güvenlik personeli alacak.

Securitas Personel Alımları Marmara Bölgesi Ağırlıklı Olacak

Securias adlı güvenlik şirketinden yapılan açıklamada 2019 yılında belirlenen büyüme hedefleri doğrultusunda Marmara Bölgesi ağırlıklı olmak üzere Türkiye genelinde 2.500 kişinin güvenlik görevlisi pozisyonu için işe alınacağı bildirildi. Yapılan açıklamada” Securitas Çalışanlarındır” mottosuyla yol acıktıklarından ve insan kaynakları stratejilerine yön verdikleri belirtildi. Securitas Türkiye tarafından yapılan açıklamada şirketin şeffaf ve açık politikasının çalışanlarına fırsat eşitliği ve kendilerini geliştirme olanağı sunduğundan da bahsedildi.

Her Çalışana 100 Saatlik Eğitim Veriliyor

Securitas Türkiye’nin ülke genelinde 75 farklı şehirde 11 bölge müdürlüğü bulunuyor. Türkiye genelinde çalışanlarının sayısı 20 bin civarında olan Securitas güvelik hizmeti sunuyor ve bu sektörde sürdürülebilir iş gücü projelerini hayata geçirmesiyle tanınıyor. Securitas İnsan Kaynakları Koordinatörü Ebru Gültekin tarafından yapılan açıklamada şirketin idari kadrosunun yüzde 30’luk kısmının geçmişinde güvenlik görevlisi olarak çalışan kişilerden oluştuğu bildirildi. Ebru Gültekin, Securitas olarak bütün çalışanlarının kişisel gelişimlerine imkan veren, devamlı öğrenen ve öğreten bir misyona sahip olduklarını söyledi. Gültekin, her çalışanlarına ortalama olarak 100 saati kapsayan sınıf eğitimi, 700 dakikalık da uzaktan eğitim verdiklerini de belirtti. Türkiye genelinde 2.500 kişinin güvenlik personeli alımları kapsamında işe alınacağının belirtildiği açıklamada yönetim kadrolarının yüzde 30’unun, saha çalışanlarının da yüzde 12’sinin kadın olduğu bilgisine de yer verildi. Securitas Türkiye personel alımları yapacağı şehirlerin ağırlıklı olarak Marmara Bölgesi’nde olduğunu da bildirdi.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın