Ankara Üniversitesi 132 Sözleşmeli Kamu Personelini İşe Alıyor!

Ankara Üniversitesi tarafından kamu iş ilanları kapsamında yayınlanan ilanla 132 farklı pozisyon için kamu personel alımı yapılacağı duyuruldu.

0
ankara-universitesi-132-sozlesmeli-kamu-personelini-ise-aliyor

Ankara Üniversitesi tarafından kamu iş ilanları kapsamında yayınlanan ilanla 132 farklı pozisyon için kamu personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Sözleşmeli Kamu Personeli Alınacak Pozisyonlar Hangileri?

Ankara Üniversitesi, kariyer hayatına bir devlet kurumunda devam etmek isteyen adayların ilgisini çekecek bir ilan yayınladı. 132 ayrı pozisyona alım yapacak olan Ankara Üniversitesi’nde açık bulunan pozisyonlar hemşire, sağlık teknikeri, fizyoterapist, sosyal çalışmacı, anestezi teknikeri, dil ve konuşma terapisti, tıbbi laboratuvar ve patoloji teknikeri pozisyonlarıdır. En çok alımı hemşire pozisyonu için yapacak olan Ankara Üniversitesi, bu pozisyon için tam 120 kişi istihdam edeceğini bildirdi.

Sözleşmeli Kamu Personellerinde Aranan Şartlar Nelerdir?

Ankara Üniversitesinde çalışmak isteyen adayların sağlaması gereken genel şartlar yayınlanan ilanda belirtilmiştir. Buna göre adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun ilgili şartlarına uygun olmaları, kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmaları, devlet memuru olmalarına engel suçlardan herhangi birinden daha önce ceza almamış olmaları gerekmektedir. Adayların 2018 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmaları gerekmektedir. SGK’dan herhangi bir maaş almıyor olmak da şartlardan biridir. Başvuru sahiplerinin başvuru dilekçesi, 4 adet vesikalık fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi, mezuniyet belgesi, KPSS sonuç belgesi, mal bildirim beyannamesi, adli sicil kaydı ile başvuru yapmaları isteniyor. Adayların başvuru esnasında gerçek dışı bilgi ve belge vermeleri durumunda ise, adaylar hakkında yasal soruşturma başlatılacağı ve başvurularının yok sayılacağı da duyuruldu. Bu iş ilanları için başvurular 2 Nisan 2019 tarihine kadar devam edecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?2f301ecd-ef2b-4e20-8d54-b4a1c4499f59&kk=415

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın