Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB Aktif Saha Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

TEB Aktif Saha Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

TEB banka personel alımları ile yaptığı duyuruda Aktif Satış Temsilcisi pozisyonunda istihdam sağlanacağını bildirdi.

-

TEB banka personel alımları ile yaptığı duyuruda Aktif Satış Temsilcisi pozisyonunda istihdam sağlanacağını bildirdi.

TEB Aktif Satış Temsilcisi Pozisyonu İçin Aranan Genel Nitelikler

Banka iş ilanları kapsamında yayınladığı ilanla Aktif Satış Temsilcisi alacağını duyuran TEB –Türk Ekonomi Bankası kariyer hayatına bankacılık sektöründe yön vermek isteyen adayların iş başvurularını bekliyor.

TEB tarafından yapılan iş ilanları duyurusunda Aktif Satış Temsilcisi olmak üzere başvuru yapacaklar için genel nitelikler de duyuruldu. Adayların en az lise mezunu olması, insan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek olmaları, tercihen saha satış tecrübesine sahip olmaları, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilmeleri gerekmektedir. Tercihen üniversite mezunu adayların tercih edileceği de paylaşılan bilgiler arasındadır. Erkek adayları için askerlik görevlerinin en az 2 yıl tecilli ya da tamamlanmış olması gerekmektedir.

TEB Aktif Saha Satış Temsilcisi İş Başvuruları

Türk Ekonomi Bankası banka iş başvurusu yapmayı düşünen adayların ilgilenebileceği ilanlar arasında yer alan Aktif Satış Temsilcisi pozisyonunun iş tanımı da TEB açıklandı. Bu pozisyon için işe alınan kişiler sahada bireysel bankacılık ve kredi kartı ürünlerinin satış işlemlerini gerçekleştirecekler. Türk Ekonomi Bankası finans departmanına bağlı çalışacak olan adaylar sürekli ve tam zamanlı olarak görev yapacaklar. Aktif Satış Temsilcisi pozisyonunun çalışma sahası İstanbul Avrupa yakası olarak belirtilmiştir. Başvuru sürecinin sonunda sadece pozisyona uygun görülen adaylar ile iletişime geçileceğini de belirten Türkiye Ekonomi Bankası, bu iş ilanı için 11 Mayıs 2019 tarihine kadar yapılan iş başvurularını kabul edeceğini duyurdu.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-aktif-satis-temsilcisi-2071459

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler