Genelkurmay Başkanlığı Tarafından Sözleşmeli Personel Alımları Yapılıyor!

Genelkurmay Başkanlığı tarafından kamu iş ilanları kapsamında yayınlanan kılavuzda Ankara ilinde çeşitli uzman pozisyonlarında görevlendirilmek üzere 27 sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Google Haberlere Abone Ol:

Genelkurmay Başkanlığı tarafından kamu iş ilanları kapsamında yayınlanan kılavuzda Ankara ilinde çeşitli uzman pozisyonlarında görevlendirilmek üzere 27 sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Genelkurmay Başkanlığı Hangi Öğrenim Niteliğine Sahip Adayları Arıyor?

Kariyer hayatına Genelkurmay Başkanlığı çatısı altında yön vermek isteyen adayların değerlendirebileceği iş ilanları arasında yer alan bu ilanda uzman pozisyonuna alımlar yapılacağı belirtildi. Beklenen öğrenim nitelikleri de detaylı olarak duyuruldu. Mütercim – Tercümanlık (Arapça) lisans programından, Gazetecilik, Gazetecilik ve Halkla İlişkiler, Basım ve Yayımcılık, Basın ve Yayın lisans programından, Maliye, Muhasebe veya Maliye – Muhasebe lisans programından, Hukuk, Kamu Yönetimi, İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler lisans programlarının herhangi birinden mezun olan adaylar bu ilana başvuruda bulunabileceklerdir.  Mütercim – Tercümanlık (Arapça) lisans programından mezun olan adayların, ÖSYM tarafından yapılmış olan dil sınavlarından en az 80 puan almış olmaları beklenmektedir. Kamu Yönetimi, İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler lisans programlarının herhangi birinden mezun olan adaylardan ise ÖSYM tarafından yapılmış olan dil sınavlarından (İngilizce) en az 70 almış olmaları beklenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Adaylarda Aranan Diğer Şartlar Nelerdir?

Kamu personel alımı sınavı için başvuru yapacak olan adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesinde yer alan şartlara uygunluğu, ilgili kanunda belirtilen cezalardan hüküm giymemiş olması, belirtilen askerlik şartlarına uygunluğu, çalışmasına engel bir akıl hastalığının olmaması, 30 yaşından büyük olmaması, hakkında yürütülecek olan güvenlik araştırmasında bir sorunla karşılaşılmayacak olması da gerekmektedir.

Genelkurmay Başkanlığı’nda Sözleşmeli Personel Olmak için Başvuru Nasıl Yapılır?

Genelkurmay Başkanlığı başvurularını online olarak personeltemin.msb.gov.tr adresi üzerinden kabul etmektedir. Başvurusunda herhangi bir engel görülmeyen adayların isim listesi de başvuru süreci sonunda aynı siteden yayınlanacaktır. Online olarak yapılan başvurular değerlendirildikten sonra adaylar sözlü sınava çağırılacaklar ve bu sözlü sınavın yeri ve zamanı da personeltemin.msb.gov.tr web sitesi üzerinden duyurulacaktır. Bu ilana başvurular 29 Mart 2019 tarihine kadar devam edecektir.

İlginizi Çekebilir:  Şekerbank İş İlanları: 2022 Haziran (Deneyimli-Deneyimsiz)

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?d9e79d5b-0a6e-4868-9c14-b295096dd6b7&kk=9440

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.