Ana SayfaDiğer İş İlanlarıAlparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Kamu Personel Alımı Yapıyor!

Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Kamu Personel Alımı Yapıyor!

Kamu iş ilanları kapsamında yayınlanan ilan ile Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Kamu Personeli alımı yapacağını duyurdu.

-

Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi kamu iş ilanları kapsamında yayınlanan ilanla kamu personeli alımı yapacağını duyurdu.

Kamu Personeli Başvuruları için Aranan Şartlar

Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi unvanına sahip kişilerin kamu personeli pozisyonu için başvurularını kabul etmektedir. Adayların devlet hizmetlerinde çalışabilmek için aranılan genel şartları taşımaları gerekmektedir. Yabancı ülkelerden alınan diploma varsa bunların YÖK onaylı denklik belgesinin, adli sicil kaydı belgesinin ve erkek adaylar için askerlik durum belgesinin de başvurularda ibraz edilmesi gerekiyor. Herhangi bir kamu kuruluşunda daha önceden çalışmış olan ya da hala çalışmakta olan adayların bu kurumlardan alacakları onaylı ve ayrıntılı hizmet belgesini başvuru belgelerine eklemeleri istenmektedir. Adaylar, kamu personeli ilanına Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nin atu.edu.tr web sitesi üzerinden başvuru yapacaklardır.

Hangi Bölümlere Kamu Personeli Alınacak?

Kamu personeli alımı yapacak olan Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, kamu iş ilanları arasında yer alan bilgilendirmesinde toplamda 5 kişiye kariyer olanağı sağlayacağını belirtti. Üniversite; İnşaat Mühendisliği bölümüne 2 kişiyi, Enerji Sistemleri Mühendisliği bölümüne 1 kişiyi, Mimarlık bölümüne 1 kişiyi ve Türk Dili ve Edebiyatı bölümüne 1 kişiyi kamu personeli olarak işe alacak. Bu ilan için başvurular 25 Mart 2019 tarihinde başlamıştır ve ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gün boyunca devam edecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilan_menu.aspx?3ee6bdc9-2c94-4dd7-b2ba-af3fdcb66714

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,390BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler