Milli Savunma Bakanlığı 600 Sürekli İşçi Alacağını Duyurdu!

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan kamu iş ilanları çerçevesindeki duyuruda 600 kişinin sürekli işçi olarak işe alınacağı duyuruldu.

0
milli-savunma-bakanligi-600-surekli-isci-alacagini-duyurdu

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan kamu iş ilanları çerçevesindeki duyuruda 600 kişinin sürekli işçi olarak işe alınacağı duyuruldu.

MSB 600 sürekli İşçi Kamu Personeli Arıyor

MSB olarak kısaltılan Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan kamu iş ilanları kapsamındaki duyuruda 600 kişinin kamuda görevlendirilmek üzere işe alınacağı bildirildi. Milli Savunma Bakanlığı işe alacağı yeni personelleri sürekli işçi olarak görevlendirecek. MSB tarafından yapılan duyuruda açık pozisyonlar ve adayların asıl başvuru yapacakları ile ilgili tüm detaylara yer verildi. Sürekli işçi pozisyonunda çalışacak olan yeni kamu personelleri Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde İstanbul, İzmir ve Gölcük Tersanesi Komutanlığı’ndaki iş yerlerinde görev alacaklar. Kamuda daimi işçi olarak  çalışacak olan kişilerin toplam sayısının 600 olduğu da Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda bildirildi.

Milli Savunma Bakanlığı Daimi İşçi Alımları Yapıyor

Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 600 daimi işçi işe alınacak. Bu işe alımlar ile ilgili duyuruda Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasına Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmelik kapsamında gerçekleştirilecek olan personel alımlarını gereği bu duyurunun İŞKUR olarak bilinen Türkiye İş Kurumu’nun resmi web sitesinde yayınlanmakta olduğu ve başvuruların 25 Mart 2019 -29 mart 2019 tarihleri arasında bu siteden yapılabildiği de belirtildi. Kariyer planı dahilinde kamuda daimi işçi olarak çalışmak olan adayların İŞKUR’da kayıtlarının olması gerekiyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’deyayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?37ffbb79-58ac-473d-9562-9377ea4d298b&kk=10000

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın