Marmara Üniversitesi 114 Kişilik Personel Alımı Yapacak!

Marmara Üniversitesi Rektörlüğü tarafından kamu iş ilanları kapsamında yapılan duyuruda 114 kişilik kadro açığı olduğu bildirildi.

Google Haberlere Abone Ol:

Marmara Üniversitesi Rektörlüğü tarafından kamu iş ilanları kapsamında yapılan duyuruda 114 kişilik kadro açığı olduğu bildirildi.

Marmara Üniversitesi Çeşitli Kadrolara Personeller Alıyor

Marmara Üniversitesi bünyesindeki fakültelerde görevlendirilmek üzere akademik personellere ihtiyaç olduğu yapılan kamu iş ilanları duyurusuyla bildirildi. Duyuruda istihdam sağlanacak olan fakültelerin hangileri olduğu, hangi fakültede hangi bölümde görev alınacağı, her bölüm için aranan özel ve genel şartların neler olduğu, başvuru sürecinin nasıl ilerleyeceği, bir devlet üniversitesinde kariyer hayatına devam etmek isteyen adayların hangi özelliklere ve niteliklere sahip olmasının gerektiği, başvuru şartlarının neler olduğu, başvuru sahiplerinde aranan öğrenim şartlarının neler olduğu gibi bilgiler yer aldı. Marmara Üniversitesi’ndeki pek çok fakültede görev verilmek üzere Profesör, Doçent ve Doktor unvanlarında istihdam sağlanacak. Atama yapılarak işe alınacak olan kişi sayısının 114 olduğu da aynı duyuruda bildiriliyor.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank İş İlanları: Haziran 2022 (Deneyimli-Deneyimsiz)

Marmara Üniversitesi Kamu Personel Alımları

Kamu akademik personel olarak işe alınacak olan profesörler daimi statüde görev yapacaklar. Bu kişilerin başvurularını Marmara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na bizzat yapmaları gerekiyor. Doçent kadroları için başvuru yapacakların ataması tabi tutulacakları sözlü sınavda başarılı olmaları halinde gerçekleştirilecek. Bu kişilerin ve doktor kadroları ile ilgilenenlerin başvuruları da aynı şekilde kabul ediliyor. Duyuruda belirtilen şartları taşımadığı tespit edilen veya istenen şekilde başvuru yapmayan adayların başvurularının geçerli sayılmayacağı bilgisi de veriliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilan_menu.aspx?d7f49c06-ec2d-44cb-8e15-342169d2adfb

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.