Çukurova Üniversitesi 43 Kişilik İstihdam Sağlayacağını Bildiriyor!

Çukurova Üniversitesi tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda 43 kişinin istihdam edileceği bildirildi.

0
cukurova-universitesi-43-kisilik-istihdam-saglayacagini-bildiriyor

Çukurova Üniversitesi tarafından yapılan kamu iş ilanları duyurusunda 43 kişinin istihdam edileceği bildirildi.

Çukurova Üniversitesi Akademik Personel Alımları

Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü yaptığı kamu iş ilanları duyurusunda 43 akademik personele ihtiyaç duyulduğunu bildirdi. Öğretim üyesi olarak görev yapacak olan yeni personellerin Profesör, Doçent ve Doktor unvanlarına sahip olması gerekiyor. Profesör,  Doçent ve Doktor öğretim görevlisi pozisyonu için başvuru yapacakadayların öğretim üyeliğine yükselme ve atama için gereken şartları 31 Aralık 2018 tarihine kadar yerine getirmiş olması isteniyor. Yapılan duyuruda diğer başvuru şartlarının neler olduğu da belirtiliyor. Bu duyuruyla ilgilenen kişilerin her pozisyon için duyuruda belirtilen özel şartları ve kamu personel alımı genel şartlarına uygunlukları isteniyor. Doçent öğretim üyeliği için profesörler, doktor öğretim üyeliği için de profesör ve doçentler başvuru yapamıyorlar. Adaylar yurtdışından üniversite diplomasına sahip olmaları halinde YÖK onaylı denklik belgelerini almış olmaları da belirtilenler arasında yer alıyor.

Kamu Akademik Personel Alımı Başvuruları

Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü kamuda kariyer planına devam etmek isteyen akademik personellerin başvurularını kabul ediyor. Atama ve yükseltme için başvuru yapacak olan kamu personellerinin 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nda yer alan ilgili şartların tamamını yerine getiriyor olmaları gerekiyor. 5 Nisan 2019 tarihinde başlayan başvurular 19 Nisan 2019 tarihine kadar devam ediyor. Başvurular Çukurova Üniversitesi’nin ilgili birimine bizzat yapılıyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilan_menu.aspx?4147dcf0-68e5-425b-9754-98fdbfff74aa

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın