Ana Sayfa Banka İş İlanları TEB Üniversite Öğrencisi Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri Arıyor!

TEB Üniversite Öğrencisi Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri Arıyor!

TEB banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı yapacağını bildiriyor.

-

TEB banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı yapacağını bildiriyor.

TEB Müşteri Temsilcisi Personel Alımları

Türk Ekonomi Bankası tarafından yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi olarak görev yapacak yeni personeller arandığı bildirildi. TEB’in Eskişehir’de bulunan Çağrı Merkezi biriminde çalışacağı belirtilen yeni personellerin taşıması istenen özellikler, başvuru için gereken şartlar, alacakları görevler ve son başvuru tarihinin ne zaman olduğu da aynı duyuruda bildirildi. Banka iş başvurusu yapacak adayların Eskişehir’de ikamet etmesi, üniversite öğrencisi veya mezunu olması, MS Office uygulamalarına hakim olması, diksiyonu düzgün, ikna yeteneği gelişmiş, müşteri memnuniyetine önem verecek, zaman yönetiminde başarılı, değişim ve yeniliklere açık, sabırlı ve iletişim becerisi gelişmiş, verilen hedefler doğrultusunda satış yapabileceğine inanan kişiler olması gerekiyor. Türk Ekonomi Banası bünyesinde görev yapmak ve bankacılık alanında kariyer yapmak üzere başvuru yapacak erkek adayların askerlik görevlerini en az 2 yıl tecil ettirmiş ya da bitirmiş olması da isteniyor.

TEB Çağrı Merkezi İş Başvuruları

TEB iş ilanları arasında olan bu pozisyon için başvurular 27 Mayıs 2019 tarihine kadar kabul ediliyor. Türk Ekonomi Bankası deneyimli ve deneyimsiz adayların başvurularını değerlendirmeye alıyor. Adaylarda aranan öncelikli şartın Eskişehir’de ikamet etmeleri olduğu belirtiliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-1200728

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,260BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler