Ana SayfaBanka İş İlanlarıHSBC Bank İnsan Kaynakları Departmanına Stajyerler Arıyor!

HSBC Bank İnsan Kaynakları Departmanına Stajyerler Arıyor!

HSBC Bank banka iş ilanları ile yaptığı bilgilendirmede yeni personel ihtiyacından bahsetti.

-

HSBC Bank banka iş ilanları ile yaptığı bilgilendirmede yeni personel ihtiyacından bahsetti.

HSBC Bank Stajyer Personel Alımları Yapıyor

HSBC Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İnsan Kaynakları departmanında görev verilmek üzere stajyer personellerin işe alınacağı bildirildi. İşe alınacak olan kişilerde aranan özellikler ve çalışma şekli de HSBC Bank tarafından bildirildi. Banka iş başvurusu yapacak adayların durumlarının haftada en az 3 veya 5 gün çalışmaya uygun olması gerekiyor. Stajyer personeller HSBC Bank bünyesinde en az 5.5 ay çalışmak durumundalar. Adayların ayrıca üniversitelerin bankacılık ile ilgili bölümlerinden yeni mezun ya da öğrenci olması, Microsoft Office uygulamalarını etkin olarak kullanması, İnsan Kaynakları biriminde yoğun olarak çalışmaya istekli olması, organizasyon ve iletişimde başarılı olması, dikkatli, planlı ve sistemli çalışacak olması da isteniyor. Kariyer planlarında bir bankada çalışmak bulunan kişilerin stajyer personel iş başvuruları HSBC bank tarafından kabul ediliyor.

HSBC Bank Stajyer Alımı İş Başvuruları

HSBC Bank iş ilanları le duyurduğu iş başvurularının 30 Mayıs 2019 tarihine kadar yapılabileceğini bildirdi. İşe alınan yeni personeller HSBC Bank İnsan Kaynakları biriminde görev alarak yeni personellerin işe alım süreçlerine destek vermek, İnsan Kaynakları tarafından geliştirilen projelere gereken desteği sağlamak gibi görevler alacaklar. HSBC Bank iş başvurusu yapacak olan öğrenciler ya da yeni mezunlar İstanbul – Şişli’de çalışacaklar.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/hsbc-bank-a-s-insan-kaynaklari-stajyer-2273243

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler