HSBC Bank İnsan Kaynakları Departmanına Stajyerler Arıyor!

HSBC Bank banka iş ilanları ile yaptığı bilgilendirmede yeni personel ihtiyacından bahsetti.

Google Haberlere Abone Ol:

HSBC Bank banka iş ilanları ile yaptığı bilgilendirmede yeni personel ihtiyacından bahsetti.

HSBC Bank Stajyer Personel Alımları Yapıyor

HSBC Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İnsan Kaynakları departmanında görev verilmek üzere stajyer personellerin işe alınacağı bildirildi. İşe alınacak olan kişilerde aranan özellikler ve çalışma şekli de HSBC Bank tarafından bildirildi. Banka iş başvurusu yapacak adayların durumlarının haftada en az 3 veya 5 gün çalışmaya uygun olması gerekiyor. Stajyer personeller HSBC Bank bünyesinde en az 5.5 ay çalışmak durumundalar. Adayların ayrıca üniversitelerin bankacılık ile ilgili bölümlerinden yeni mezun ya da öğrenci olması, Microsoft Office uygulamalarını etkin olarak kullanması, İnsan Kaynakları biriminde yoğun olarak çalışmaya istekli olması, organizasyon ve iletişimde başarılı olması, dikkatli, planlı ve sistemli çalışacak olması da isteniyor. Kariyer planlarında bir bankada çalışmak bulunan kişilerin stajyer personel iş başvuruları HSBC bank tarafından kabul ediliyor.

İlginizi Çekebilir:  TEB İş İlanları: 2022 Haziran

HSBC Bank Stajyer Alımı İş Başvuruları

HSBC Bank iş ilanları le duyurduğu iş başvurularının 30 Mayıs 2019 tarihine kadar yapılabileceğini bildirdi. İşe alınan yeni personeller HSBC Bank İnsan Kaynakları biriminde görev alarak yeni personellerin işe alım süreçlerine destek vermek, İnsan Kaynakları tarafından geliştirilen projelere gereken desteği sağlamak gibi görevler alacaklar. HSBC Bank iş başvurusu yapacak olan öğrenciler ya da yeni mezunlar İstanbul – Şişli’de çalışacaklar.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/hsbc-bank-a-s-insan-kaynaklari-stajyer-2273243

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.