Albaraka Türk Avukat Alımları Yapacağını Bildirdi!

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda Avukat ihtiyacı bildirildi.

Google Haberlere Abone Ol:

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda Avukat ihtiyacı bildirildi.

Albaraka Türk Avukat Personel Alımları Yapıyor

Albaraka Türk Katılım Bankası yaptığı banka personel alımları duyurusunda Avukat olarak görev yapacak yeni personel ihtiyacını bildirdi. Adayların Ankara ilinde ikamet ediyor olması aranan şartlardan biri olarak belirtiliyor. Albaraka Türk banka iş başvurusu yapmak isteyen adayların Hukuk Takip Müdürlüğü Ankara Ofisinde çalışacakları bildiriliyor.

Adaylarda Hangi Özellikler Aranıyor?

Banka tarafından yapılan bilgilendirmede 30 yaşını geçmemiş, ticaret hukuku, borçlar hukuku ve icra hukuku konularında deneyimli, staj yaptığı süre hariç olmak üzere en az 3 yıllık mesleki deneyiminin olan, en az 2 yıl süreyle banka vekilliği yapmış, yasalara ve mevzuatlara hakim, Microsoft Office uygulamalarını kullanabilen kişilerin başvurularının kabul edildiğinden bahsediliyor. Kariyer planı içinde faizsiz bankacılık alanında çalışmak bulunması istenen adayların yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olması, insanlarla düzgün ilişkiler kurabilmesi, işinde sonuç odaklı çalışacak olması, temsil yeteneğinin yüksek olması, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek olması da istenenler arasında yer alıyor. Erkek adayların askerlik görevlerini bitirmiş olması da gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Burgan Bank Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası İş Başvuruları

Albaraka Türk Katılım Bankası iş ilanları arasında yer alan bu duyuru için başvurular 13 Mayıs 2019 tarihine kadar kabul edilecektir. Adayların Ankara’da görev yapacak olmasından dolayı bu ilde ikamet etmesi gerekiyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-avukat-ankara-2264660

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.