Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank Yönetici Asistanı Alımı Yaptığını Duyurdu!

Akbank Yönetici Asistanı Alımı Yaptığını Duyurdu!

Akbank yaptığı banka iş ilanları duyurusunda Yönetici Asistanı ihtiyacını ve diğer detayları bildirdi.

-

Akbank yaptığı banka iş ilanları duyurusunda Yönetici Asistanı ihtiyacını ve diğer detayları bildirdi.

Akbank Yeni Personel Alımı Duyurusu Yaptı

Akbank banka personel alımları kapsamında yaptığı duyurusunda Yönetici Asistanı alımı yapacağını bildirerek başvuru sahiplerinin sahip olması istenen özellikleri de belirtti. Banka iş başvurusu yapacak kişilerin en az üniversitelerin 2 yıllık eğitim veren ön lisans bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Akbank iş başvurusu yapacak adayların ayrıca tercihen ileri derecede İngilizce biliyor olmasını, Microsoft Office uygulamalarını etkin olarak kullanmasını, benzer alanlarda en az 4 yıl deneyim sahibi olmasını da istiyor. Kariyer planında bir bankada çalışmak olan kişiler bu duyuruya başvuru yapabiliyorlar. Banka iş ilanları ile duyurulan Akbank Yönetici Asistanı pozisyonu için iletişim yeteneğinin güçlü olması da aranan özellikler arasına yer alıyor.

Akbank Yönetici Asistanının Görevleri Nelerdir?

Akbank iş ilanları kapsamında olan bu iş başvurusu sonucunda işe alımı sağlanan yeni personeller asistanı olacağı yöneticisinin ajandasını takip etmek ve düzenlemek, ilgili birim ve diğer birimlerin koordinasyonundan sorumlu olmak, toplantıları başarılı bir şekilde organize etmek, gerekmesi halinde yöneticisinin istekleri doğrultusunda raporlar hazırlamak gibi görevler alacaklardır. Akbank iş başvurusu yapacak olanların başvurularını 15 Nisan 2019 tarihine kadar kabul ediyor. Bu duyuru ve diğer tüm duyurulara iş başvurusu yaparken iletişim bilgilerinin doğru ve eksiksiz yazılması önemlidir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/akbank-yonetici-asistani-2236545

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler