Yapı Kredi Bankası Portföy Yöneticisi Yardımcısı Personel Alımı!

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda açık pozisyona dair bilgiler paylaşıldı.

0
yapi-kredi-bankasi-portfoy-yoneticisi-yardimcisi-personel-alimi

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda açık pozisyona dair bilgiler paylaşıldı.

Yapı Kredi Bankası Yeni Personeller Aradığını Bildiriyor

Yapı Kredi Bankası banka iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda Uluslararası Çokuluslu firmalar Portföy Yöneticisi Yardımcısı aradığını bildiriyor. Yapılan duyuruda açık pozisyon ile ilgili detaylı bilgi verildi ve banka iş başvurusu yapacak olanlarda aranan özellik ve nitelikler paylaşıldı. Buna göre adayların 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerden mezun olması, tercihen daha önce en az 2 yıl bankacılık alanında çalışmış ve kariyer planının bu yönde olması, ileri seviyede İngilizce biliyor olması, Kurumsal Bankacılık, Ticari Bankacılık ve Dış Ticaret ürünleri ve uygulamaları hakkında bilgili olması gerekiyor.

Yapı Kredi Bankası İş Başvuruları için Son Tarih Ne Zaman?

Yapı Kredi iş ilanları ile ilgilenenler bu duyuruyla da ilgilendiler. Başvuru yapacaklarda bulunması istenen özelliklerin kredi değerlendirmeleri ve mali analiz konularında bilgi sahibi olmak, yeni fikirler üretmek ve öğrenmeye açık olmak, sorun çözme ve analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması, iletişim yönünün güçlü olması olduğu belirtiliyor. Yapı Kredi Bankası iş başvurusu yaparak işe alınan kişiler üst düzey yönetimin belirlediği kriterlere uyan potansiyel müşterilerin tespiti, müşterilerin iyi tanınarak ihtiyaçları doğrultusunda ürünlerin ve hizmetlerin sunulması, günlük işlemlerinin takibi ve kendilerine bilgi verilmesi gibi görevler alacaklar. İş başvuruları 1 Haziran 2019 tarihine kadar kabul edilecek.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Eylül

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net//is-ilani/yapi-kredi-uluslararasicokuluslu-firmalar-portfoy-yont-yard-1356950

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın