Ana SayfaSigorta İş İlanlariAxa Emeklilik Mali İzleme Uzmanları Aradığını Duyurdu!

Axa Emeklilik Mali İzleme Uzmanları Aradığını Duyurdu!

Axa Emeklilik tarafından yapılan sigorta personel alımları bilgilendirmesinde yeni personel ihtiyacından bahsedildi.

-

Axa Emeklilik tarafından yapılan sigorta personel alımları bilgilendirmesinde yeni personel ihtiyacından bahsedildi.

Axa Emeklilik Yeni Personeller Arıyor

Axa Emeklilik sigorta iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda Mali İzleme Uzmanı ihtiyacı bildirildi. Axa Sigorta yaptığı duyuruda sigorta iş başvurusu yapacak olan kişiler hangi özelliklerin arandığını, başvuru şartlarının neler olduğunu, son olarak hangi tarihe kadar başvuru yapılabildiğini, yeni personellerin hangi görevlerden sorumlu olacaklarını da detaylı olarak belirtti. Kariyer planında sigorta alanında ilerlemek olan adayların 4 yıllık eğitim veren üniversite bölümlerinden mezun olmaları, Bireysel Emeklilik mevzuatlarına hakim olmaları, BES ve uygulamaları ile ilgili en az 2 yıl çalışarak deneyim kazanmış olması, İngilizce biliyor olması, raporlama biliyor olması, Microsoft Office uygulamalarını ileri seviyede kullanıyor olması gerekiyor.

Axa Sigorta Yeni Personel İş Başvuruları

Axa Sigorta iş ilanları içinde yer alan adayların ayrıca analitik düşünebilmesi, sorun çözme ve iletişimde başarılı olması, sonuca ve çözüme odaklı çalışabilecek olması, ekip çalışmasına uyum sağlayabilmesi, yüksek performans sergileyecek ve canlı bir şekilde çalışacak olması gerekiyor. Axa Sigorta işe alacağı yeni personellere emeklilik ve otomatik katılım süreçlerindeki tahsilatların kanuni çerçevede gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaklar. Yeni personellerin hangi diğer görevleri alacakları duyuruda detaylı bir şekilde belirtiliyor. Axa Emeklilik tarafından yapılan bu personel alımları ile ilgilenenler 30 Mayıs 2019 tarihine kadar başvurularını yapabiliyorlar.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/axa-emeklilik-emeklilik-mali-izleme-uzmani-2273394

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler