Ana Sayfa Sigorta İş İlanlari Aksigorta Muhasebe Uzmanı Personel Alımı Yapacağını Duyurdu!

Aksigorta Muhasebe Uzmanı Personel Alımı Yapacağını Duyurdu!

Aksigorta yaptığı sigorta personel alımları duyurusunda Genel Muhasebe Uzmanı personellere ihtiyacı olduğunu açıkladı.

-

Aksigorta yaptığı sigorta personel alımları duyurusunda Genel Muhasebe Uzmanı personellere ihtiyacı olduğunu açıkladı.

Aksigorta Yeni Personelleri İşe Alacağını Bildirdi

Aksigorta tarafından yapılan sigorta iş ilanları kapsamında yapılan duyuruda yeni personel alımları yapılacağı bildirildi. Sigorta iş başvurusu yaparak işe alınacak olan kişilerin üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor. Adayların en az 3 yıl olmak üzere genel muhasebe alanında deneyim sahibi olması, tek düzen hesap planı ile ilgili deneyim sahibi, MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanıyor olması, çözüme odaklı çalışacak olması, analitik düşünce sahibi olması, ekip çalışmasına uyum sağlayacak olması, koordinasyon yeteneğinin olması, ileri derecede İngilizce bilgisi olması da gerekiyor. Kariyer hedeflerini sigortacılık alanında sürdürmek isteyen başvuru sahibi erkek adalarda aranan şartın askerlik görevini bitirmiş olması olduğu da aynı duyuruda belirtiliyor.

Aksigorta Yeni Personellerine Hangi Görevleri Verecek?

Aksigorta iş ilanları başvurusu yapan ve işe alımı sağlanan genel muhasebe uzmanları genel ve teknik muhasebe işlemleri, vergi yükümlülüğü raporları ve işlemleri, şirketlerin ay ve yıl kapatma işlemleri, E – Defter işlemleri, bağımsız iç ve dış denetim süreçlerine destek vermek, Sabit Kıymet İşlemleri, TSB, Hazine ve diğer resmi kurumlara raporlama yapmak gibi görevler ve sorumluluklar alacaklar. Aksigorta iş başvuruları 5 Mayıs 2019 tarihine kadar yapılabiliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/aksigorta-a-s-genel-muhasebe-uzmani-2257336

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler