Başvuru için Son Gün! İş Bankası Bankacılık Meslek Elemanları Arıyor!

Türkiye İş Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Bankacılık Meslek Elemanı istihdamından bahsedildi.

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye İş Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Bankacılık Meslek Elemanı istihdamından bahsedildi.

İş Bankası Yeni Personel Alımları Yapacağını Açıkladı

İş Bankası istihdam sağlayacağı pozisyonun Bankacılık Meslek Elemanı olduğunu banka iş ilanları ile duyurdu. Banka tarafından yapılan işe alım duyurusu Türkiye İş Kurumu yani İŞKUR’da yayınlandı. Duyuruda banka iş başvurusu yapmak isteyen kişiler için diğer detaylar da bildirildi. Engelli personel alımları kapsamında gerçekleştirilecek olan personel alımları ile İş Bankası Bursa şubesinde görevlendirilecek 9 kişi işe alınacak. Bankacılık alanında kariyer planı olan adayların başvuruları İş Bankası tarafından 30 Nisan 2019 (bugün) tarihine kadar İŞKUR’dan kabul edilecek.

İş Bankası’nın Adaylarda Aradığı Özellikler Neler?

Banka iş ilanları ile ilgilenen ve İş Bankası’nın bu duyurusuna başvuru yapacak olan adayların öncelikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor. Adayların ayrıca mülakat tarihinde 30 yaşını geçmemiş olması, kamu haklarından herhangi bir nedenle men edilmemiş olması, bir kamu kurum ya da kuruluşunda zorunlu hizmet yükümlülüğünün bulunmaması, erkek adayların askerlikle bir ilişiklerinin olmaması, düz lise, ticaret meslek lisesi veya 2 yıllık Meslek Yüksek Okulu mezunu olmaları, gerekiyor. İş Bankası engelli personel alımları için başvuru yapacak kişilerin ayrıca iletişim ve ikna yeteneklerinin gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın olması da Banka tarafından istenen özellikler arasında yer alıyor. Yeni personeller İş Bankası tarafından Bursa şubesinde görevlendirilecekler.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans İş İlanları: 2022 Haziran (Güncel)

Bu iş ilanı ilk olarak İŞKUR’da yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…