Ana SayfaBirikim & Yatırımİş Yatırım Hesap Açma Alt Limiti

İş Yatırım Hesap Açma Alt Limiti

İş Yatırım’da Yatırım Hesabını Açarken Bir Alt Limit Ödüyor Muyuz?İşte tek sorun bu oluyor. Detaylar Bankaciyim.net'te!

-

İsmi İş yatırım olan, İş Bankası’nın yatırım alanında yaptığı bu yenilik tüm yatırımcıları heyecanlandırıyor. Birçok yatırımcının aracı kurumunu değiştirip İş Bankası’nın yatırım hesaplarına geçtiğini duyuyoruz. Güler yüzlü ve misafirperver tavırlara sahip çalışanları sayesinde kısa sürede çok fazla yatırımcıyı bir araya toplayabilen İş Bankası, gün geçtikçe daha da gelişmektedir.

En yakın İş Bankası şubesinden kendinize bir adet yatırım hesabı açtırılmasını isteyebilirsiniz. Maksimum 15 dakikanızı harcayacaklardır. Ardından size bir hesap cüzdanı verecekler. Aynı zamanda sizin için her konuda destek olabilecek bir ekipte görevlendirecekler. Alım-satım durumlarında, piyasa durumunda ve daha birçok konuda analiz kabiliyetlerini konuşturacaklar. Bu çalışanlar sayesinde yatırımcılar İş Bankası’na geçmeye başladılar.

İş Yatırım’da Yatırım Hesabını Açarken Bir Alt Limit Ödüyor Muyuz?

İşte tek sorun bu oluyor. İş Bankası verdiği destekler karşılığında minimum 1000 dolar karşılığında yatırım hesabını açıyor. Ancak diğer yönden bakarsak, bu 1000 doları verdiğimizde yaptığımız diğer işlemlerden ücret almıyorlar. Yani bir süre sonra bu ücreti sıfırlayabiliyoruz.

Aynı zamanda birçok yatırım türünü içerisinde bulunduran İş yatırım hesapları, yatırımcıların neden ilgisini çektiğini açıklar niteliktedir. Başta yatırım fonu, borçlanma araçları, Eurobond, pay senetleri, altın, varant, repo ve VİOP olmak üzere birçok yatırım ürününe sahiptir. Yapacağınız işlemlerden önce sınırsız destek alabilirsiniz. “Ne yapsam daha mantıklı olur?” gibi sorular iletebilirsiniz. Size sıkılmadan ve bıkmadan cevap vereceklerdir.

Eğer yatırım türlerinden Eurobond’u seçerseniz sizi yabancı para birimleri ile dolu bir havuz bekleyecek. Bu havuzdan bir para birimi seçip hayatınıza yön verecek hamleleri gerçekleştireceksiniz. Ancak riskli olduğu kadarda kazançlı bir tür olan Eurobond, adeta riski seven yatırımcıların gözdesi olmayı başarıyor.

İş Bankası Bu Konuda Ne Kadar Deneyimlidir?

Kafanızı yaslayacağınız yastık kadar güvenilir olan bu banka, tüm profesyonel yatırımcıları bir arada toplamayı başardığı için bu yarışa zaten bir adım önde başlamaktadır. Bunların yanı sıra benim şahsi görüşüme göre çalışanları sayesinde bu kadar çok müşteri çekebiliyorlar. Aynı zamanda çoğu çalışanının da halkla ilişkiler konusunda uzman olduğunu gözden kaçırmamak gerekiyor. İş yatırım hesapları geçebileceğiniz en iyi aracı kurum olabilir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler