Ana Sayfa Krediler Findeksi Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Findeksi Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

-

Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar araştırması yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Her gün aldığımız hizmet, yaptığımız alışverişler, gittiğimiz ve yediğimiz içtiğimiz her şey için bir bedel ödemek durumundayız. Ticaretin de büyük gelişme kaydetmesi ile birlikte, her şey ya dijital ortamdan gerçekleştirdiğimiz ödemeler ile ya da kağıt banknotlarla yaptığımız nakit ödemelerle hayatımızı sürdürmekteyiz. Bazen ihtiyaçlarımızın ağır basması nedeniyle çeşitli nakit sıkıntıları ve bütçe daralmaları yaşayabilmekteyiz. Bunun en büyük sebebi sürekli değişen ve artan fiyatlar, dalgalanan piyasa verileri ve artan enflasyon olmaktadır. Bütün bunlara para yetiştiremez bir hale geldiğimizde ise bankalar bu tarz problemleri kendileri için artıya dönüştürmektedir. Bu fırsatları müşteri potansiyelini arttırmak için kullanmaktadırlar. Sundukları ürünler ile birçok müşteri ağı oluşturmuşlardır.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Kredi ürünleri bankacılık hizmetlerinin en çok bilinen ve kullanılanıdır. Kredi kullanabilmek içinse belirli şartları sağlamanız gerekmektedir. Bu şartlar hizmet alacağınız bankalar tarafından belirlenmektedir. Bu şartların en önemli kriterlerinden birisi kredi notudur. Kredi notu, sizin banka ile olan mali ve finansal ilişkilerinizi sembolize eden bir analizdir. Bu notlandırma sistemi ile banka, sizin notunuza göre kredi alıp alamayacağınızı belirler. Kredi notunuzun düşük olması durumunda bankalardan kredi almanız biraz güçleşecektir. Çünkü kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar pek fazla değildir. Genelde ya sizden kredi notunuzu yükseltmeniz istenir ya da teminat olarak bir ipotek isterler. Siz bunlara sahip değilseniz bu durum biraz daha zorlaşacaktır. Yine de kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar bulunmaktadır. Ancak bankalar bu tarz durumlarda keyfi tutumlar da sergileyebildikleri bilinmelidir.

Zamanla kredi başvurusunda bulunan müşteriler bazen azalabilmektedir. Müşterileri tekrar kendi yönüne çekmek isteyen bankalar ise bu durumlarda istisna gösterebilmektedir. Fibabanka, kredi notu düşük olanlara kredi vermektedir. 10000 TL tutarına kadar çekebileceğiniz kredi, 24 aya kadar uzayan vade sunmaktadır. Kolay kredi veren bazı bankalar da size bu bağlamda daha rahat kredi imkanı sağlayabilir. Bu bankalar;

  • Odeabank,
  • Türkiye Finans Katılım Bankası,
  • ING Bank,
  • Kuveyt Türk Katılım Bankası,
  • Albaraka Türk Katılım Bankası,
  • Denizbank.

Bu bankalardan kolay kredi çekilebildiği için, kredi notunuz konusunda pek fazla problem teşkil etmeyebilir. Yine bankanın müşteri ilişkileri veya yetkili birimleriyle konuşarak fikir edinebilirsiniz. Başvurularınız için bankaların internet şubelerini de kullanarak bankaya gitmenize gerek kalmayabilir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,859BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
34TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler