Allianz Sigorta Çağrı Merkezi Personelleri Arıyor!

Allianz Sigorta’nın yaptığı sigorta personel alımları duyurusunda Çağrı Merkezi bünyesinde istihdam sağlanacağı bildirildi.

Google Haberlere Abone Ol:

Allianz Sigorta’nın yaptığı sigorta personel alımları duyurusunda Çağrı Merkezi bünyesinde istihdam sağlanacağı bildirildi.

Allianz Sigorta Müşteri Temsilcisi Personel Alımları

Allianz Sigorta iş ilanları kapsamında olan duyuruda işe alınacak olan kişilerin Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi olarak görev alacakları ve gelen aramaları karşılayacakları bildirildi. Sigorta iş başvurusu yapacak olan adayların sahip olması istenen özellikler de detaylı olarak bildirildi. İzmir – Gaziemir’de ikamet etmesi gereken adayların üniversitelerin lisans bölümü mezunu, kariyer planına sigortacılık alanında devam etmek istemesi gerekiyor.

Allianz Sigorta Yeni Personellerinde Hangi Özellikleri Arıyor?

Allianz Sigorta tarafından yapılan sigorta iş ilanları kapsamındaki duyuruda adayların MS Office uygulamalarına hakim olması, iletişim becerilerinin güçlü olması, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışacak olması, ekip çalışmasına yatkın, ikna yeteneği gelişmiş, dinamik, iş sorumluluğu yüksek ve yoğun iş temposunda çalışabilecek olması gerekiyor. Erkek adayların askerliğini bitirmiş veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olması da Allianz Sigorta tarafından isteniyor.

İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Haziran

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcilerinin Görevleri Nelerdir?

Allianz Sigorta bünyesinde işe alınacak olan yeni personeller müşterilerden gelen aramaları cevaplayarak sorunları çözüme ulaştırmak, güncel ve doğru bilgilerle müşterilere destek vermek, poliçeler ve sözleşmeler ile ilgili müşterilere bilgi vermek, ilk aramada çözüme ulaştırılamayan müşterileri ilgili birime yönlendirmek gibi görevler alacaklar. Allianz Sigorta iş başvuruları 19 Temmuz 2019 tarihine kadar kabul edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/allianz-sigorta-a-s-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-gelen-aramalar-2314508

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.

Fibabanka, Müşteri Hizmetleri Yetkilisi Alımı Yapacak!

Fibabanka, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri departmanlarında sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek üzere banka personel alımı yapacak.

Şekerbank 3 Farklı İl için Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Şekerbank 1953 yılında Pancar Kooperatifleri Bankası adıyla şeker pancarı üreticisine finansal destek sağlamak amacıyla Eskişehir’de kurulmuştur.

Türkiye İş Bankası Uzman Yardımcısı Sınavı Düzenliyor!

İhtiyaçlarınızı kaliteli çözümlerle karşılayan lider, öncü ve güvenilir Türkiye İş Bankası Uzman Yardımcısı...