Alternatif Bank Raporlama Yapacak Personeller Arıyor!

Alternatif Bank tarafından yapılan banka iş ilanları bilgilendirmesinde yeni personel ihtiyacından bahsedildi.

0
alternatif-bank-raporlama-yapacak-personeller-ariyor

Alternatif Bank tarafından yapılan banka iş ilanları bilgilendirmesinde yeni personel ihtiyacından bahsedildi.

Alternatif Bank Yeni Personel Alımları Başladı

Alternatif Bank banka personel alımları kapsamında yaptığı duyuruda açık pozisyonun Şube ve İş Kolu Raporlama Yetkilisi olduğunu bildirdi. Alternatif Bank banka iş başvurusu yapacak olan adayların hangi şartları yerine getirmesi gerektiğini, yeni personellerin görevlerinin neler olacağını, son başvuru tarihinin ne zaman olduğunu da belirtti. Kariyer planlarına bankacılık alanında devam etmek üzere başvurusu yapacak olan adaylar İstanbul – Sarıyer’de görev yapacaklar.

Alternatif Bank Yeni Personellerde Hangi Şartları Arıyor?

Alternatif Bank iş ilanları için başvuru yapacak olan kişilerin 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Matematik, İstatistik, İşletme Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği gibi bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Adayların mali tablo okuyabilmesi ve ilgili alanda en az 2 yıl çalışarak deneyim kazanmış olması da isteniyor.

Alternatif Bank bünyesinde çalışacak olan yeni personellerin Microsoft Office uygulamalarına hakim olması, Excell’i ileri seviyede kullanabiliyor olması, ileri seviyede İngilizce biliyor olması da gerekiyor.

Alternatif Bank yeni personellerini analitik düşünebilen, sorun çözme kabiliyetine sahip, planlama, analiz ve iş takibinde başarılı, sorumluluk sahibi kişiler arasından seçecek. Erkek adaylarda aranan şart ise askerlik görevini bitirmiş olması şeklinde belirtiliyor.

Alternatif Bank Yeni Personellerinin Görevleri

Alternatif Bank’ta çalışmaya başlayacak olan kişiler MIS sisteminin geliştirilmesi ve bu sistemdeki raporlamaların gerçekleştirilmesi, Banka’nın satış, pazarlama ve şubelerinin raporlamalarının yapılması, banka departmanları arasındaki süreçlere ve gelişimlerine destek verilmesi gibi görevler alacaklar. Alternatif Bank iş başvuruları 28 Haziran 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/alternatif-bank-sube-ve-iskolu-raporlama-yetkilisi-2302846

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın