QNB Finansbank Perakende Krediler İzleme Görevlisi Arıyor!

0
QNB Finansbank Perakende Krediler İzleme Görevlisi Arıyor!

QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusu ile Perakende Krediler İzleme Görevlisi yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

QNB Finansbank Yeni Personel Alımları Yapıyor

QNB Finansbank Perakende Krediler İzleme Görevlisi pozisyonunda açık olduğunu bildirdiği duyurusunda banka iş başvurusu yapacak kişilerde aradığı şartları da belirtti. Banka personel alımları ile ilgilenen ve QNB Finansbank’ın bu duyurusuna başvuru yapan adayların 4 yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun olması, 28 yaşını aşmamış olması gerekiyor. Adayların ayrıca MS Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olması da isteniyor. Bankacılık alanında kariyer planları olması beklenen kişilerin başvuruları kabul ediliyor. İşe alınacak olan kişilerde diksiyonu düzgün ve iletişim yönü güçlü, yoğun çalışma temposuna uyumlu ve ekip çalışmasına yatkın olması gibi özellikler de aranıyor.

İlginizi Çekebilir:  TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank Yatırım Yetkilisi İş Başvuruları Son Tarih

QNB Finansbank iş ilanları kapsamında olan Yatırım Yetkilisi pozisyonu için başvurular 31.12.2019 tarihine kadar kabul ediliyor. İşe alınan yeni personellerin hangi görevlerde bulunacağı da Banka tarafından belirtildi. Buna göre Perakende Krediler İzleme Görevlisi’nden beklentiler arasında ödeme zorluğu içinde olan müşterilerimize prosedürlerimiz çerçevesinde yön göstererek, ödeme planı sunulması, müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde gerçekleştirilmesi ve kredi taksitini veya kart borcunu ödemede gecikmeye giren müşterilerimize yönelik tahsilat amaçlı telefon araması yapılması yer alıyor.

Bu iş ilanı ilk olarak Yenibiris.com’da yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank İş İlanları: Ağustos 2022 (Deneyimli-Deneyimsiz)
https://www.yenibiris.com/qnb-finansbank/perakende-krediler-merkezi-izleme-gorevlisi-is-ilani/860557
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın