DenizBank Muhabir İlişkileri Uzman/Yetkili Personel Alımları!

0
DenizBank Muhabir İlişkileri Uzman/Yetkili Personel Alımları!

DenizBank tarafından banka iş ilanları takipçilerini ilgilendiren bir duyuru yapıldı.

DenizBank Yeni Personeller Aradığını Duyurdu

DenizBank’ın yaptığı banka personel alımları bilgilendirmesinde Muhabir İlişkileri Uzman/Yetkili olarak görev yapacak kişilere ihtiyaç olduğu, başvuru sahiplerinin ne gibi özelliklere sahip olmasının istendiği, başvuru şartlarının neler olduğu, en son hangi tarihe kadar başvuru yapılabildiği, yeni personellerin işe başladıktan sonra hangi görevlerde bulunacakları gibi ayrıntılar paylaşıldı. Banka iş başvurusu yaparak DenizBank bünyesinde çalışma talebini ileten kişilerin Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin, Uluslararası İlişkiler, İşletme, İktisat, İstatistik, Bankacılık-Finans, Ekonomi, bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Başvuru sahiplerinde aranan şartlar arasında;

  • Muhabir İlişkileri ve Dış Ticaret Finansmanı alanında en az 2 yıl deneyimi olması,
  • İleri seviyede İngilizce bilen ve tercihen başka yabancı bir dil bilgisine sahip olması,
  • MS Ofis uygulamalarına hakim olması,
  • Sözlü ve yazılı iletişimde ileri seviyede olması,
  • Problem çözme yeteneği ve takım çalışmasına uyumlu olması
  • Kendini geliştirmeye açık ve yoğu iş temposuna uyum sağlaması gerekmektedir.
İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Eylül

DenizBank Muhabir İlişkileri Uzman/Yetkilisi İş Başvuruları

DenizBank iş ilanları ile ilgilenen adayların İstanbul’da ikamet ediyor olması da banka tarafından istenirken, bankacılık alanında kariyer planları olan kişilerin başvuruları kabul ediliyor. DenizBank iş başvuruları ilgili departmanca 30 Eylül 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-muhabir-iliskileri-uzman-yetkili-2352051
İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın