Ana Sayfa Birikim & Yatırım Odeabank Oksijen Hesap

Odeabank Oksijen Hesap

Odeabank Oksijen Hesap! Masrafsız Bankacılık İşlemleri! Oksijen Hesap ile İlgili Bilinmesi Gerekenler! Nasıl Açtırılır? Detaylar için...

-

Oksijen Hesap Avantajları Neler?

Odeabank’tan %22,5 faizli oksijen hesabın ilk artısı, standart Odeabank gecelik faizlerinden daha yüksek bir faizle birikimlerinizin değerlenmesi oluyor.

Oksijen hesapla, belirlemiş olduğunuz vadesiz tutardan istediğiniz an para çekimi yapabilirsiniz. Oksijen hesap için belirleyebileceğiniz vadesiz minimum tutar 2.000 TL oluyor.

Odeabank oksijen hesapla beraber faturalarınızı ödeyebilir, fatura takibi yapmak durumunda kalmazsınız.

Oksijen hesap sahipleri Odeabank’tan her ay, Türkiye’nin hemen her bölgesinde geçerli olan salonlarda 2 adet hediye biletle sinema izleyebilmektedirler.

Odeabank oksijen hesap, ekstra bir ücretlendirmeye tabii değildir. Odeabank’ta bulunan TL hesabınıza bağlı olarak açıldığından dolayı, Odeabank’ın standart ücretlendirmesi geçerlidir.

Masrafsız Bankacılık İşlemleri

2 yıl boyunca yapacağınız bankacılık işlemlerinin tamamının ücretsiz olması için, iki arkadaşınızı Oksijen Hesaba getirmeniz yeterli olmaktadır. Odeabank, iki arkadaşınızı Oksijen Hesaba getirmeniz halinde;farklı ATM’lerden para çekimi, EFT ücreti ve hesap işletim ücreti gibi bankacılık işlemlerinde hiçbir ücret talep etmiyor.

Oksijen Hesap Nasıl Açtırılır?

Odeabank oksijen hesap açabilmek için farklı alternatifleriniz mevcut;

  • Şubeye giderek,
  • İnternet şubesi ve telefon şubesini kullanarak,
  • 8444’e, OKSIJEN boşluk TC Kimlik numaranızı mesaj atarak,
  • Odeabank internet sitesi üzerinde yer alan başvuru formunu doldurarak.

Oksijen hesap açıldığı andan itibaren kullanmaya başlayabileceğiniz gibi kullanım açısından da herhangi bir kısıtlama olmamaktadır.

Oksijen Hesap ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Oksijen Hesap, sadece TL üzerine açılabilmektedir. Döviz değerlendirmesi oksijen hesapla yapamazsınız.

Odeabank oksijen hesabıyla kredili mevduat açabilirsiniz. Oksijen hesabınız vadesiz hesabınıza tanımlı olacağından dolayı, kredili mevduat hesabınız da vadesiz TL hesabınıza tanımlanarak bir engel teşkil etmeyecektir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,608BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,426TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler