Ana SayfaBanka İş İlanlarıİş Bankası MasterClass Staj Başvuruları Başladı!

İş Bankası MasterClass Staj Başvuruları Başladı!

Türkiye İş Bankası MasterClass staj başvuruları başladı. Banka bünyesinde staj yapmak ve kariyerine emin adımlarla yaklaşmak isteyenler için ilanın detaylarını inceleyebilirsiniz.

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye İş Bankası, bankacılık sektöründe kariyer hedefleyen öğrencileri sektöre iyi bir şekilde hazırlayacak MasterClass Staj Programını başlattı. Banka iş ilanları kapsamında yayımlanan ilana göre öğrencilerin staj başvurularını almaya başlayan banka, adayları sektöre güçlü bir şekilde hazırlamayı planlıyor.

Türkiye İş Bankası MasterClass Programı kapsamında gerçekleştirilecek staj başvuruları hakkındaki detaylara yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası MasterClass Staj Programı Neler Sunuyor?

Türkiye İş Bankası MasterClass Staj Programı Neler Sunuyor?
Türkiye İş Bankası MasterClass Staj Programı Neler Sunuyor?

Bankacılık sektöründe iş deneyimi imkânı sağlayan MasterClass staj programı, İş Bankası’nı içeriden tanıma şansı verir. Aynı zamanda 30 iş günü boyunca, Türkiye’nin Bankacılık Okulu’nda çalışmak, profesyonellerden oluşan bir ekibe katılmak, farklı iş ilanlarını tanımak ve zorlu projeleri üstlenmek için eşsiz bir fırsattır.

Master Class Staj Programı ile;

  • Mesleki ve kişisel gelişim konularında sınıf eğitimleri, İş Bankası Müze gezisi ve finansal okuryazarlık eğitimi alırsınız.
  • Geleneksel çalışma yöntemi, çevik çalışma modeli ve RPA çalışmalarıyla ilgili deneyim sahibi olmak imkânı edinirsiniz.
  • Türkiye İş Bankası’nın iş ailelerini yakından tanıma, proje sunumu ve yöneticilerden geri bildirim alma imkânı edinirsiniz.
  • MasterClass stajı tamamlandıktan sonra da İş Bankası’nın düzenleyeceği atölyelere ve etkinliklere katılma fırsatı yakalarsınız.

Stajı Nerede Yapacaksınız?

İş Bankası, Bilgi Teknolojileri departmanı ve Genel Müdürlük olmak üzere 2 farklı yerden birini seçme imkânı sunuyor. Bunlardan birini seçerek stajınızı tamamlayabilirsiniz.

MasterClass Gelişim Programına Kimler Katılabilir?

MasterClass Gelişim Programına Kimler Katılabilir?
MasterClass Gelişim Programına Kimler Katılabilir?

Banka personel alımları dahilinde gerçekleştirilecek olan stajyer alımları için bazı kriterler aranacak. MasterClass Staj programına katılmak için aranan şartlarsa şunlar olacak:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Bilgi Teknolojileri bölümünde staj yapabilmek için Mühendislik Fakültesi, Matematik Bölümü ya da İstatistik Bölümü okuyor olmak,
  • Lisans 3. ya da 4. sınıf öğrencisi olmak. (4.Sınıf öğrencilerinden Ağustos 2023’ten önce mezuniyet durumunda olanların başvuruları kabul edilmeyecektir.)
  • İleri seviyede İngilizce bilmek,
  • 17.03.2023 tarihi itibarıyla 25 yaşını doldurmamış olmak.

Başvuru Süreci Nasıldır?

Son başvuru tarihi 23 Nisan 2023’tür. Başvurular alınıp, ön değerlendirme yapıldıktan sonra online sınav gerçekleşecektir. Baka sınavlarına girmeye hak kazanan adaylara bilgilendirme maili gönderilecektir. Online solarak gerçekleştirilecek olan banka sınavları sonrasında yine online olarak mülakat yapılacaktır.

Tüm bu süreçleri başarıyla tamamlayan adaylar banka tarafından MasterClass Gelişim Programına davet edilecek ve sürecin bir parçası olarak gerekli belgeleri hazırlaması istenecektir.

Türkiye İş Bankası MasterClass staj başvurularını gerçekleştiren ve programa davet edilen öğrenciler kendi tercihine göre 3-28 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 20 günlük programı ya da 3 Temmuz-11 Ağustos tarihleri arasındaki 30 günlük programı tamamlama şansına sahip olacak.

Bu iş ilanı ilk olarak bankanın kendi sitesinde yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanlarıkamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/masterclass-dijital-gelisim-programi–genel-mudurluk-2023MCDGP1

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
66TakipçilerTakip Et
2,234TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Türkiye Finans İş İlanları: 2023 Nisan (Güncel)

T.Finans Katılım Bankası 2016 yılı içerisinde personel alımlarına devam ediyor. Banka’nın açık pozisyonları için yayınladığı banka iş ilanları, Türkiye Finans Katılım düzenleyeceği banka sınavları, Türkiye Finans Katılım iş başvuruları

Emlak Katılım İş İlanları: Haziran 2023 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Katılım banka personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Altın, Euro ve Dolar Fiyatı Rekor Kırmaya Devam Ediyor: Son Durum Ne?

Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde kurlarda başlayan yükseliş trendi bugün de devam ediyor. Dolar fiyatı 23,40...

TEB İş İlanları: 2023 Haziran

TEB iş ilanlarında Haziran ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş şube...

Akbank İş İlanları: 2023 Haziran (Lise ve Üniversite)

Akbank İş İlanları… Ramazan boyunca Akbank banka personel alımları için devam ediyor. Şube ağlarını sürekli genişleten bankanın adaylarda aradığı kriterler ise pozisyonlara göre farklılık gösteriyor

Yapı Kredi 7 Farklı İlde Direkt Satış Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 7 Farklı il için Direkt...