Şekerbank 2 Farklı İlden Ticari Bankacılık Müşteri Temsilcisi Alımı Yapıyor!

0
Şekerbank 3 Farklı İl için Ticari Bankacılık Müşteri Temsilcisi Alımı Yapıyor!

Şekerbank banka personel alımları kapsamında yaptığı duyuruda 2 farklı il için Ticari Bankacılık Müşteri Temsilcisi aradığını bildirdi.

Şekerbank Müşteri Temsilcisi Personel Alımları

Şekerbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda İstanbul ve Gaziantep Şubelerinde görev verilmek üzere Ticari Bankacılık Müşteri Temsilcisi arandığı belirtildi. Şekerbank banka iş başvurusu yapacak olan kişilerin sahip olmasını istediği özellikleri ve nitelikleri de belirtti. Buna göre adayların;

  • İstanbul ve Gaziantep‘de ikamet ediyor olmaları,
  • 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olmaları,
  • Ticari Bankacılık alanında en az 4 yıl deneyim kazanmış olmaları,
  • İletişim yeteneklerini gelişmiş olması,
  • Ekip çalışmasına dahil olarak uyumlu bir şekilde çalışacak olmaları,
  • Satış konusunda başarılı olacaklarına inanmaları, esnek ve yoğun iş saatlerine uyum gösterebilecek olmaları gerekmektedir.

Kariyer planlarında bir bankada çalışmak olan erkek adaylarda aranan şart ise askerlik görevlerini yapmış olmaları şeklinde belirtiliyor.

Şekerbank Yeni Personel Görevleri

Şekerbank iş ilanları kapsamında işe alımını sağladığı yeni personellerine Ticari ürünlerinin ilgili müşteri segmentine tanıtılarak satışının sağlanması, satış için verilen hedefler doğrultusunda çalışılması ve hedeflerin yakalanması, yeni müşterilerin belirlenerek Şekerbank müşteri portföyüne dahil edilmesi, müşterilerle kalıcı ilişkiler içinde olunmasının sağlanması gibi görevler verecek. Şekerbank Ticari Bankacılık Müşteri Temsilcisi iş başvuruları son tarih; İstanbul semtlerine ve diğer illere göre değişiklik göstermektedir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-ikitelli-ticari-bankacilik-portfoy-yoneticisi-2604439
https://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-sefakoy-ticari-bankacilik-portfoy-yoneticisi-2616422
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın