Ana SayfaBanka İş İlanlarıBurgan Bank Genel Başvuruları Kabul Ediyor!

Burgan Bank Genel Başvuruları Kabul Ediyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Burgan Bank tarafından yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde genel iş başvurularının kabul edildiği duyuruldu.

Burgan Bank Genel Personel Alımı Başvuru Detayları

1977 yılında kurulan banka, 2013 yılında Burgan Grubu’n hisseleri satın almasıyla beraber Türkiye’de Burgan Bank adı altında hizmet vermeye başlamıştır.

Burgan Bank adı altında hizmet vermeye başlayan banka insana verdiği değerle ön plana çıkarak, hedeflerini dünyaya yaygın bir şekilde hizmet vermek isteyerek genişlemektedir. Etik değerler ve teknolojiyle bütünleşmiş bir halde ilerleyen banka; nitelikli, genç, deneyimli ve aktif olarak hizmet verecek bir takım oluşturmak istemektedir.

Bu düşünceler doğrultusunda hareket eden Burgan Bank Genel İş Başvurusu İlanı yayınlamıştır. Genel iş başvurusu ilanı kapsamında, banka bünyesinde oluşabilecek açık pozisyonlar için adayları değerlendirmek üzere başvuruları almaktadır.

İstenilen niteliklere uygun olması ve ileride oluşabilecek personel boşluklarında adaylarla iletişime geçilerek, değerlendirmeler gerçekleştirilecektir. Genel iş başvurusu ilanı kapsamında adayların ön yazılarında, çalışmak istenilen bölümün yazılması istenilmektedir.

Uzun süreli çalışmak ve bankacılık alanında kariyer planları kuranların başvurabileceği bu ilanla, kendinize yeni bir kariyer rotası çizebilirsiniz. İş ilanı kapsamında, personel alımı gerçekleştirecek banka, tecrübeli ve tecrübesiz adayların başvurularını beklemektedir.

Burgan Bank İş Başvuruları Son Tarih

Burgan Bank bünyesinde, bankacılık alanında kariyer planlayan adaylar 2 Temmuz 2020 tarihine kadar bu duyuruya başvuru yapabiliyorlar.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-genel-basvuru-1160626
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.