Ana SayfaGündemBankalardan Emeklilere 1.750 TL Karşılıksız Promosyon!

Bankalardan Emeklilere 1.750 TL Karşılıksız Promosyon!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Sadece emeklilerin değil dul ve yetimlerinde maaştan faydalanabileceği karşılıksız promosyonlar için miktarlar tek tek açıklandı.

Bankalar 1.750 TL karşılıksız promosyon için yarışa girdi. Karşılıksız verilen promosyonlar milyonlarca emekliyi bizzat ilgilendiriyor. Tüm emeklilerin yararlanacağı promosyonlar bankalar tarafından tek tek açıklandı.

Banka tarafından verilecek 1.750 TL karşılıksız promosyon emekli maaşlarını alırken kazançlı çıkmak mümkün kılındı. Pek çok emekliler için 3 yıllık taahhüt sürelerini dolduran ve ikinci promosyonu almak isteyenler yararlanırken ilk defa yapanlar da yararlanmaktadır. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Akbank, Denizbank, gibi bankalar, maaşa göre en az 500, 625, 750 lira öderken; yüksek promosyon vaatleri üzerine ödeme miktarları da artış gösterdi. Ödeme miktarları bin 750 liraya kadar yükseldi.

Karşılıksız Promosyon 3 Yıl Beklemeden Değişim Uyguluyor!

Karşılıksız Promosyon 3 Yıl Beklemeden Değişim Uyguluyor!
Karşılıksız Promosyon 3 Yıl Beklemeden Değişim Uyguluyor!

Uygulama işlemi oldukça basit. 3 yıl taahhüt sürelerinin dolumu sonrasında emekli olanlar istediği bankalara başvuru yaparak promosyonlarını alabiliyor. Bu arada da 3 yıl dolmasa da olabiliyor. Emekli istediği anda diğer bankalara geçiş yapabilir. Bu yüzden maaş aldığından geçiş yapılacak olan bankaya bildirimde bulunmalıdır. Bu durumda hemen hesap açılımı gerçekleştiriliyor. Mevcut bankalarda kalınan sürelerde de promosyonlar alınıyor ya da geri kalan iade ediliyor. Bunun üzerine yeni geçiş yaptığı banka promosyonunu da peşin alıyor.

Arkadaşını Getirene 150 TL Ödeme

Emeklilerin maaşlarda müşteri olabilmesi için promosyonlar dışında çeşitlşi kampanyaları devam ediyor. Bunlardan biri de Garanti BBVA tarafından başlatıldı. Maaşı Garanti BBVA’ya taşıyan emekliler için genel ödeme 1.500 lira olarak yapılıyor.

Diğer yandan da arkadaşlarını getirerek maaş müşterileri yapan emekliler için de ekstra 150 TL ek ödemeler yapıyor. Hatta emekli maaşını Garanti’ye taşıyanlardan EFT ve havale ücreti de alınmıyor.

Emekli Promosyon Ödeme Miktarları

Emekli Promosyon Ödeme Miktarları
Emekli Promosyon Ödeme Miktarları
 • Akbank: Emekliler için 30 Eylül 2021 tarihinde maaşlarını Akbank’a taşımasıyla ve 3 yıl boyunca maaşlarını da Akbank’tan almayı taahhüt ettiklerini 1.750 TL’ye varan promosyonlar alınabilir. Alınan maaş miktarları da bu duruma göre promosyon ödemelerinde tam olarak 1.200, 1.500, 1.750 lira olarak yapıldı.
 • QNB Finansbank: Maaşa göre 1.000, 1.300, 1.600 lira.
 • Garanti BBVA: Maaşını taşıyanlara 1.000, 1.250, 1.500 lira. Emekli arkadaşlarını davet edenlere de her bir arkadaşı için 150 lira.
 • Halkbank: Maaşa göre 500, 625, 750 lira.
 • Ziraat Bankası: Maaşa göre 500, 625, 750 lira.
 • Vakifbank: Maaşa göre 500, 625, 750 lira.
 • Denizbank: Maaşa göre 675, 850, 1.000 lira.
 • İş Bankası: Maaşa göre 750, 875, 1.000 lira.
 • ING: Maaşa göre 675, 850, 1.000 lira.
 • Fibabanka: Maaşa göre 500, 625, 750 lira.
 • Şekerbank: Maaşını taşıyana 1.050, 1.300, 1.550 lira. 1.000 liralık kart alışverişine de 200 lira bonus.
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.