Türkiye İş Bankası, Mustafa Kemal Atatürk’ün kuruculuğunu üstlendiği Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan finansal bir kuruluştur.

Geçmişten günümüze her fırsatı olur hale getiren banka, 92 yıldır aktif bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. Bankanın 2016 Eylül ayına özel fırsatları da başlamıştır. İş Bankası 2016 İndirimli Nakit Avans Fırsatı siz tüketicilere sunulmaktadır.

İndirimli nakit avans fırsatı sunan banka,%1,89’dan başlayan faiz oranlarıyla müşterilerine özel fırsatları içermektedir. Nakit avans kredi nedir? Nakit avans kredi, kredi kartınızın limitleri dahilinde çekebileceğiniz ufak tutarlı kredilerdir. Bu kredileri, kredi kartınızla veya internet şubelerden genel itibariyle çekmek mümkündür.

30 Eylül 2016 tarihine kadar geçerli olacak olan kampanya, taksitli olarak  indirimli nakit avans kredi sağlamaktadır. Taksitleriniz 9 aylık vadelere kadar uzatılabilir.

Kampanyaya katılımlarınız bankamatikler, internet şubeler, telefon şube ve şubeler aracılığıyla sağlanabilir. Nakit avans kredi fırsatı için çekebileceğiniz maksimum miktar 15 bin TL’dir. 9 ayın dışındaki vadelereyse %2,02’lik faiz oranları uygulanmaktadır. Nakit avans başvurusu için belirtilen yolları kullanarak menülerden nakit avans-taksitli avans seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

Nakit avans başvurusu hakkında detaylı bilgi edinmek için İş Bankası iletişim kanalları da kullanılabilir. 15 bin TL’nin üzerinde çekilen tutarlar için yine %2,02’lik faiz oranları uygulanacaktır.

1.000 TL’lik nakit avans kredi, %1,89 faiz oranı ve 9 aylık taksitlerle aylık ödemeleriniz 124,09 TL olacaktır. Toplamda geri ödeyeceğiniz tutarsa 1.116,79 TL olmaktadır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın