Garanti Bankası Personel Alımları 2016 Eylül

0

Garanti  Banka İş İlanları

Yurt içinde 971 şube ile hizmet veren banka, teknolojinin de verdiği güçle birçok yenilikle birlikte müşterilerine sıradışı bir deneyim sağlamayı amaçlamaktadır.

Garanti Bankası, çoklu dağıtım ağına sahip bir düzenle, 20 bine yakın çalışanıyla birlikte 14 milyonu aşan müşteriye destek sağlamaktadır. Bu yoğun müşteri portföyüne daha iyi bir hizmet sunulabilmesi adına bünyesinde yeni personel alımları gerçekleştirmektedir.

Garanti Bankası Personel Alımları 2016 Eylül ayı içerisinde yeni banka iş ilanlarıyla sağlanmaktadır. İstanbul’da görevlendirilmek üzere yapılacak olan personel alımı için Şubesiz Kanallar İşlem Analiz Asistanı aranmaktadır. Bankanın iş ilanları bünyesinde dolandırıcılık işlemlerine dair eylemlerin izlenmesi, tespit etmek ve bu dolandırıcılıkların kontrolünü sağlamak/engellemek için yeni stratejiler gerçekleştirilmesi iş tanımında yer almaktadır.

İş ilanında ayrıca konu ile ilgili gerekli araştırmaların yapılması, dolandırıcılık eylemine maruz kalan müşterilerle iletişime geçilip yönlendirmelerin yapılması gerektiği de iş tanımında belirtilmektedir.

Bankanın iş ilanına yapacağınız iş başvurusu içinse bazı koşullar öne sürülmektedir.

Personel alımları için aranan nitelikler; Güvenli Operasyon Birimi’nde görevlendirilecek kişilerin bankayla iş birliği içerisinde işlem güvenliği ve analitiği konularında çalışması gerekmektedir. İş başvurusu yapacak adayların en az önlisans mezunu olması gerekmektedir.

Ayrıca iş ilanında belirtilen nitelikler arasında 27 yaşını aşmamış, İstanbul’da ikamet eden, gece vardiyasında çalışabilecek, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 yıl tecil ettirmiş, işinde dikkatli ve özenli, analitik düşünme yeteneğine sahip olmaları yer almaktadır. Bankanın personel alımları doğrultusunda Garanti Bankası’nda kariyer planlarınız varsa başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Banka iş ilanı için son başvuru tarihi olarak henüz bir tarih belirtilmemiştir.

Garanti Bankası Personel Alımları 2016 Eylül, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/garanti-bankasi/subesiz-kanallar-islem-analiz-asistani-is-ilani/585730

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın