Ana SayfaKredilerİş Bankası’ndan Maaş Anlaşmalı ve Kamu Çalışanlarına Özel Bayram Kredisi

İş Bankası’ndan Maaş Anlaşmalı ve Kamu Çalışanlarına Özel Bayram Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

İş Bankasından Günde 6 Liraya İhtiyaç Kredisi

Geleneksel bayram kredisi veren bankalardan biri olan İş Bankası sayesinde alınan kredinin limiti 50 bin liraya kadar çıkabiliyor. Ancak bu krediden birkaç bin lira olarak da faydalanmanız mümkün. Geleneksel bayram kredisinin bir diğer paketi de İş Bankası’nın anlaşmalı maaş müşterileri ve kamu çalışanlarına özel olarak oluşturulmuş durumda. Eğer bu kategorideyseniz uygun bir kredi faiz oranıyla kredi çekmeniz söz konusu olabiliyor.

İş Bankası’nın vermiş olduğu bu geleneksel bayram kredisinin üst limiti tam 50 bin liraya kadar çıkabiliyor. Bankaya kredi başvurusu yaparken 1000 lira ile 50 bin lira arasında kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Eğer İş Bankası’nın maaş anlaşmalı müşterisiyseniz sizlerin gelir belgesi sunması gerekmiyor. Ancak diğer kişilerin gelir belgesi sunmaları da gereklidir.

Kredi için belirlenen kredi faiz oranı sabit değildir. Vade arttıkça kredi faiz oranı da artıyor. Örneğin 5 bin lira kredi almak isteyen bir kişi bu krediyi 12 ay vadeyle aldığında kredi faiz oranı 1,35 oluyor. Ancak aynı kişi krediyi 36 ay vade ile almak isterse bu faiz oranı artabiliyor. 15 bin lira 50 bin lira arasındaki krediler için 24 ay vade talep etmeniz durumunda kredi faiz oranı 1,24 olarak hesaplanacaktır.

Bu kredi için sizlerden kredi tahsis ücreti alınır, buna ek olarak hayat sigortası yaptırmanız istenir. Ancak hayat sigortası bedeli değişebilirken kredi tahsis ücreti her 10 bin lira için sizlerden 50 lira olarak alınacaktır.

Eğer bu kredi kampanyasından faydalanarak 5 bin lira çeker ve 36 ay vadede ödemek isterseniz bir aylık kredi taksit miktarınız 186 lira olacaktır. Bu da yaklaşık olarak günde 6 lira demektir.

 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.