Ana SayfaKredilerVakıfbank Yaza Özel Konut Kredisi Faiz Oranları 2016

Vakıfbank Yaza Özel Konut Kredisi Faiz Oranları 2016

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Ev almak isteyenlere verilmekte olan konut kredisi paketlerinden ikisi Vakıfbank’a ait. Vakıfbank sayesinde konut kredisi çekmek isteyen kişilerin öncelikle kredi paketlerinden birini seçmeleri gerekiyor. Yaza Özel Konut Kredisi kampanyası Vakıfbank tarafından bu yıl içerisinde oluşturulan bir kredi kampanyasıdır. Bu kredi için belirlenen kredi faiz oranı ise 1,09’dur ve değişiklik göstermez. Vakıfbank konut kredisi almak isteyen kişilerin birkaç farklı masrafı da ödemesi gerekiyor.

Vakıfbank Yaza Özel Konut Kredisi kampanyası için vade seçenekleri de oldukça esnek olarak belirlenmiş. Bu bağlamda kredi almak isteyen kişiler 1 aydan 10 yıla kadar vade isteyebilirler. Yani kredi için minimum vade 1 ayken maksimum vade 120 aydır.

Konut kredisi için belirlenen yıllık maliyet oranı sabit olup bu oran yüzde 14,26’dır.

Kredi için ödemeniz gereken masraflar kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücreti, hayat sigortası ve DASK ücretleridir. İlk olarak ödemeniz gereken kredi tahsis ücreti 100 bin liralık bir krediden 500 lira olarak alınıyor. Ekspertiz ücreti ise değişiklik gösterebilmekle beraber ortalama 800 lira olarak alınıyor. Ancak evin değeri, konumu ve büyüklüğüne göre sizlerden alınan ücret farklılık gösterebilir.

Bu kredi kampanyasında 1 milyon liraya kadar kredi alabilirsiniz, ancak sadece evin dörtte üçü için kredi çekebiliyorsunuz. Eğer 100 bin liralık bir kredi alırsanız 120 ay vade seçeneğindeki aylık taksit miktarı 1497 lira olacaktır. Yani toplamda masraflar hariç bankaya 100 bin lira için179 bin 798 lira ücret ödersiniz.

Ödemeniz gereken fazla tutar kredi faiz miktarıdır, 79 bin 798 liraya masraflar eklenmemiştir. Bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.