Garanti Bankası KOBİ’lere Cepten Anında Kredi

0

Garanti Bankası, her geçen gün bir yenisiyle karşımıza çıktığı fırsatlarını sadece bireysel ürünlerle kısıtlamayıp yeni ürünleri de müşterilerine tanıtıp daha geniş bir müşteri portföyü oluşturmaktadır. Bireysel müşterilerden ziyade ticari müşterilerin baz alındığı bu fırsat KOBİ’ler içindir.

Garanti Bankası KOBİ’lere Cepten Anında Kredi fırsatı ile KOBİ’ler de kredilerini hızlıca kullanabilme imkanına sahip. Bankaya gidecek vakti olmayanlar için veya bankaya kadar yorulmak istemeyen KOBİ’ler, Garanti internet veya Garanti cep aracılığıyla kredi başvurusu gerçekleştirebilirler.

Eğer uygun bulunursa krediniz direkt hesabınıza da yatabilir, dilerseniz bankadan da alabilirsiniz. KOBİ’lere özel 60 aylık vade süreleri ile eşit taksitlerle ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Siz de sağlam bir geleceğin temellerini işletmeniz için atmaya başlayabilirsini. Kredi başvurusu için kredi sayfası aracılığıyla da başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca yine KOBİ Telefon bankacılığıyla da başvuru gerçekleştirebilirsiniz. KOBİ’lere Cepten Anında Kredi fırsatı için uygulanan faiz oranlarıysa %1,36’dan başlamaktadır. Kredi tutarının yüksek olması halinde %1,36’lık faiz oranları uygulanırken düşük tutarlı kredilerde %1,41 gibi oranlar uygulanmaktadır.

Bu oranlarsa bankanın sunduğu örnek krediler ve 36 aylık vade süreleri üzerinden sizlere belirtilmektedir.

Cepten Anında Kredi fırsatı için ayrıca minimum kredi tutarı 1000 TL olup herhangi bir üst limit belirtilmemektedir. Ödemelerinizi maksimum 60 ay vade şartıyla ödemesiz dönemli veya aylık eşit taksitli şeklinde gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi hakkında daha detaylı bilgi edinmek için kredi sayfasını ziyaret edebilir veya Garanti iletişim kanallarıyla KOBİ kredisi hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın