Ana SayfaEtiketlerKobi kredisi

kobi kredisi

50 Bin TL KOBİ Kredisi Veren Bankalar

İşletmesini alacağı kredi ile büyütmek isteyen girişimciler bankaların KOBİ kredisi kampanyalarından faydalanabilirler.

Akbank’tan KOBİ’lere Anında Kredi Paketi

Bireysel kredi imkanları sağlayarak müşterilerini memnun eden, ihtiyaç duyulduğu anda müşterilerinin yanında olan Akbank, ticari kredileri ile de esnafın yanında duruyor. Akbank sadece 1 SMS ile KOBİ'lere finansman imkanı sunuyor. "KOBİ'lere Anında Kredi Paketi" ile likidite sağlayan banka ödeme kolaylıkları ile de müşterilerinin sıkıntıya girmeden kredi geri ödemelerini yapmalarına imkan veriyor.

KOSGEB’in Faizsiz Kredi Ödemeleri Başladı: İşte Anlaşmalı Bankalar!

Bilindiği üzere KOSGEB'in Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelere faizsiz kredi desteği sağlayacağı duyurulmuştu. KOSGEB 50 bin Türk Liralık destek ödemelerine bugün başladı. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bankanı Faruk Özlü, KOSGEB'in (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) 50 bin Türk Liralık sıfır faizli işletme kredisi faiz desteği ödemelerine bugün itibari ile başladığını belirtti.

İstanbul Ticaret Odası’ndan Üyelerine Müjde: KOBİ’lere 150 Milyon Liralık Kredi Desteği!

İstanbul Ticaret Odası, kendi üyesi olan ticaret erbabına 150 milyon Türk Lirası tutarında kredi sağlanacağını duyurdu. 150 milyon liralık kredinin yarısı Ziraat Bankası aracılığı ile, diğer yarısı ise Denizbank aracılığı ile KOBİ’lere aktarılacak.

KOBİ’lere Müjde: 20 Milyar Lira Hazır, Daha da Yükseltilebilir!

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, KOBİ’lere müjde niteliğinde bir açıklama yaptı. Mehmet Şimşek; Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler (KOBİ) için 20 milyar Türk Lirası kredinin hazır olduğunu, gerek duyulduğu taktirde bütçe nispetinde bu meblağın artırılabileceğini ifade etti.

ING “Web KOBİ Kredi”

ING bireysel müşterilere sağladığı kredi imkanlarının yanı sıra Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelere (KOBİ) de finansman imkanı sağlamaktadır. Bankanın sağladığı "Web KOBİ Kredi" ile finansmana ihtiyaç duyan KOBİ'ler anında kredi kullanabiliyor.

İş Bankası’ndan KOBİ’lere KOSGEB Destekli Kredi Fırsatı!

KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme İdaresi Başkanlığı) KOBİ’lerin likidite ihtiyaçları doğrultusunda geri ödemeli veya geri ödemesiz olmak üzere finansman sağlamaktadır.

Bank Pozitif KOBİ’lere de Kredi Veriyor!

Bank Pozitif sadece bireysel bankacılık hizmeti sunmuyor, aynı zamanda ticaret ile uğraşan vatandaşlar ve ticari kuruluşlara da bankacılık hizmeti sunuyor. Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler (KOBİ) için bir çok bankacılık ve kredi ürünü hazırlanmış durumda.

Fibabanka’dan Esnaf ve KOBİ’ye Her Mevsim Yaz Kampanyası!

Fibabanka esnaf ve KOBİ’ler için avantajlı bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. Banka tarafından “Her Mevsim Yaz Kampanyası” adıyla duyurulan kredi kampanyası kapsamında ticaret erbaplarına avantajlı koşullar ile finansman olanağı tanınmaktadır.

Esnaf ve KOBİ’lere Özel 3 Ay Ödemesiz Yeni Yıl Kredisi Garanti Bankası’nda!

2017 yılı yaklaşırken bankalardan birbiri ardına yeni yıl kampanyaları da gelmeye başladı. Garanti Bankası yeni duyurduğu kampanyalarda esnafı ve KOBİ’yi de düşündüğünü gösterdi. Banka tarafından yeni duyurulan “Esnaf ve KOBİ’lere Özel 3 Ay Ödemesiz Yeni Yıl Kredisi” ile ticaretin erbaplarına finansman olanağı sunuluyor.

QNB Finansbank’tan KOBİ’lere İnternet Bankacılığı İle 150 Bin Türk Lirası’na Kadar Kredi Olanağı!

QNB Finansbank KOBİ'lere (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) ihtiyaçları doğrultusunda finansman desteği sağlıyor. İnternet üzerinden tek tıkla yapılacak kredi başvurusu ile KOBİ'ler işlerini bırakmalarına gerek olmadan kredi kullanabilmektedirler. Kampanya dahilinde müşteri limitlerine göre günlük 150 bin Türk Lirası'na kadar ticari kredi kullanılabilmektedir.

Vakıfbank KOBİDOST Kampanyası ile Ticaret Erbabına Kredi Desteği Sağlıyor!

Vakıfbank'tan KOBİ'lere büyük destek! Vakıfbank duyurduğu KOBİDOST kredi kampanyası ile KOBİ'lere nakit desteği sağlıyor. 31 Aralık 2016 tarihinde sona erecek olan kampanya ile KOBİ'ler yeni yıla mutlu giriyor.