Ana SayfaKredilerHalkbank’tan Düşük Faiz Oranlı Mini İhtiyaç Kredisi!

Halkbank’tan Düşük Faiz Oranlı Mini İhtiyaç Kredisi!
H

-

Halkbank’tan 5 Bin Liraya Kadar Mini İhtiyaç Kredisi

Çeşitli bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını incelediğimizde ihtiyaç kredilerinin maksimum 55 bin liraya kadar verildiğini görüyoruz. Ancak bazı bankalar hızlı sonuçlanan kredileri sayesinde daha kısa sürede daha az miktarlı kredi verebiliyorlar. Bu kredilerden biri de Halkbank ihtiyaç kredilerinden biri olan Kredi Minidir. Kredi Mini ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanacak olan kişiler en fazla 5 bin lira kredi çekebilirler. Ancak 5 bin lira kredi çekmiş olsanız da 1 aydan 10 aya kadar vade talep edebiliyorsunuz.

Araç almak, ihtiyaçlarınızı gidermek, düğün yapmak ve buna benzer ihtiyaçlarınız için krediden faydalanabilirsiniz. Çünkü Kredi Mini kampanyasından faydalandığınızda sizlerden kefil ve ipotek istenmeyecek. Dolayısıyla parayı nasıl kullanacağınız hakkında bankaya bilgi ya da teminat vermeniz gerekmiyor.

Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyalarından biri olan kredi mini sayesinde aldığınız kredi için en fazla 10 ay taksit isteyebilirsiniz. Bu kredi kampanyasında vade seçenekleri 36 aya kadar çıkmıyor.

Halkbank mini ihtiyaç kredisi için belirlenen kredi faiz oranı sabit olmakla beraber yüzde 1,20’dir. Krediyi alırken bankaya 26,5 TL kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra krediyi aldığınızda 10 ay için hayat sigortası primi ödemeniz gerekiyor. Bunun için de 30 lira ile 60 lira arasında bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Bu krediden faydalanmak isteyenlerin en yakın Halkbank şubesine uğramaları gerekiyor. Böylece gerekli belgelerle başvuru yapabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz.

Almış olduğunuz krediye bütün vergiler dâhil edilmiş olacaktır. Bunun yanı sıra Halkbank ihtiyaç kredisi için belirlenen yıllık maliyet oranı 20,11’dir.

 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol