Şekerbank Anadolu’daki yüzbinlerce pancar üreticisine finansal destek olmak için çıktığı bu yolda, artık geniş bir dağıtım kanalı oluşturmuş ve Tüm Türkiye’de hizmet sağlamaktadır. Eskişehir’de kurulan banka zamanla bireylere ve işletmelere de finansal destek sağlamaya başlamıştır.

Bayrama özel olarak Şekerbank Esnaf ve İşletmelere Özel Bayram Kredisi sağlamaktadır. Kampanya bayramla beraber artan ihtiyaçların karşılanması için esnaf ve işletmelere sağlanmaktadır. Sağlanan bu ihtiyaç kredisi için 3 ay taksit erteleme fırsatı da beraberinde gelmektedir. 36 aya varan vadelerle sizde avantajlı bankacılık hizmetlerini yakalayabilirsiniz.

Şekerbank’ın bayram kredisi artan nakit ihtiyaçları için banka tarafından karşılanması ve bunun 3 ay taksit ertelemeli bir şekilde gerçekleştirilmesi için sunulmaktadır. 36 aya varan vadelerlerde geri ödemenin rahat bir şekilde yapılması amaçlanmaktadır.

Ayrıca masrafsız olarak karşımıza çıkan bu ihtiyaç kredisi, bankacılık işlemlerinde de çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır.

Bayram kredisi kapsamında esnaf ve işletmelerden 1 yıl kadar hesap işletim ücreti alınmıyor. Ayrıca yine ihtiyaç kredisi kampanyasınca Havale ve EFT’lerde ücretsiz.

Bankanın sayladığı bu kredi, 250 bin TL’ye kadar üst limit sağlamaktadır. Eylül ayı sonuna kadar geçerli kampanyayla  Taksitli Ticari Kredi, Esnaf Kredisi ve Ticari Taşıt Kredisi ürünlerini de avantajlı faizlerle kullanabilirsiniz. Bankanın sunduğu bu kredilere başvurularınızı gerçekleştirmek için Şekerbank şubelerini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Kampanya hakkında daha detaylı bilgi edinmek için yine Şekerbank iletişim kanalları kullanılabilir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın