Ana SayfaKredilerVakıfbank Kamu Personellerine 70 Bin Liraya Kadar Masrafsız İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Vakıfbank Kamu Personellerine 70 Bin Liraya Kadar Masrafsız İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank’tan Kamu Personellerine Özel 70 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

Neredeyse bütün bankalar gelir durumları ortalamanın üzerinde olduğu için kamu personellerine özel kredi kampanyaları oluşturmuş durumda. Bu bankalardan biri de Vakıfbank’tır. Öyle ki isteyen kişiler Vakıfbank sayesinde 70 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Bu krediden faydalanabilmek için sadece kamu personeli olmak yetiyor. Vakıfbank kamu personellerine özel olarak verdiği bu krediden masraf da almıyor.

Kamu Personeline Özel Tik Kredi adıyla sunulan bu kredi kampanyası dâhilinde kredi çekmek isteyen kamu personellerine özel olarak belirlenen kredi faiz oranı 1,32’dir. Vakıfbank’ın standart ihtiyaç kredisi faiz oranı 1,36 iken kamu personeline özel kredi için belirlenen kredi faiz oranı yüzde 0,04 daha düşüktür.

Kamu personeline özel krediden faydalanmak isteyen kamu personelleri maaşlarını Vakıfbank’tan alıyorlarsa gelir belgesi sunmaları gerekmez. Bu kredi için kredi tahsis ücreti alınmıyor, ancak sigorta yaptırmanız gerekebilir. Bu konuda en net bilgiyi Vakıfbank şubelerinden alabileceksiniz.

Vakıfbank Kamu Personeline Özel Tik Kredi standart bir ihtiyaç kredisi gibi görüldüğü için bu kredi kampanyasından faydalanan kişiler 1 ay ile 36 ay arasında bir vade seçebilirler.

Kredi bünyesinde alınabilecek en az kredi miktarı 1000 lirayken en fazla 70 bin lira talep edilebilir.

Bir kamu personeli bu kredinin üst limiti olan 70 bin lirayı almak ve vade üst limiti olan 36 ayda geri ödemek isterse Vakıfbank’a aylık 2566 lira geri ödeme yapması gerekir. Toplamda ise 70 bin lira olarak alınan kredi için geri ödeme miktarı 22 bin 338 lira olacaktır. Yani bu miktar kadar bankaya fazladan para ödemiş olursunuz.

 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...