ICBC Bank’tan Hesaplı Kredi Kampanyası

Google Haberlere Abone Ol:

Kampanya Detayları

ICBC Bank ihtiyaç kredisinde kampanya kapsamında düşük faiz oranları bulunuyor. Konut teminatı verilmesi halinde alınacak kredi için banka yüzde 1,05 oranında kredi faizi uygulayacaktır. Teminat olmadan kredi alırsanız da banka size yüzde 1,15 oranında kredi faizi uygulayacaktır. Kampanya kapsamında alabileceğiniz azami kredi tutarı teminat göstermeniz halinde 500 bin TL iken teminat göstermeden kredi alırsanız bu değer 100 bin olacaktır.

Banka müşterilerinden kredi tahsis ücreti olarak kredi bedelinin yüzde 0,5’i oranında bir ücret tahsil edecektir. Örneğin 10 Bin TL kredi alırsanız 50 TL kredi tahsis ücreti ödeyeceksiniz. Hayat sigortası da bu kredi kampanyasında yaptırılması zorunlu olan bir sigortadır. Ayrıca konut teminatı vermeniz halinde konutunuz için DASK ve konut sigortası da yaptırmanız gerekmektedir.

Konut teminatı vermeniz halinde 60 aya kadar vadeli kredi alabiliyorsunuz. Örneğin 100 bin TL konut teminatlı hesaplı kredi kampanyası kapsamında kredi aldınız. Bu durumda sizde 1 641 TL ücret alınacaktır. Aylık taksit ise 2 352 TL olacaktır. Net faiz oranı ise 1,05 olacaktır. Aylık maliyet oranı yüzde 1,27 olurken yıllık maliyet oranı yüzde 15,24 olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ağustos)

Başvuru için başvuru sahibinden ve kefilden kimlik belgesi ve fotokopisi istenmektedir. Ayrıca gelir belgesi istenmektedir. Bu gelir belgesi müşterinin gelir durumuna göre farklı şekillerde olabilir. Bu kredide banka sizden farklı belgeler de talep edebilir. Bu kredi hakkında daha detaylı bilgi edinmek için size en yakın ICBC Bank şubesine gidebilirsiniz.  

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...