Ana SayfaKredilerTEB'den Uygun Konut Kredisi Kampanyası

TEB’den Uygun Konut Kredisi Kampanyası

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Ev sahibi olmak için hesaplamalarla boğuşmayı bir kenara atabilirsiniz. Günümüzde ev sahibi olmanın en kolay yolu konut kredilerinden geçmektedir. Bankaların konut kredisi ürünleri, belirlenen vadelerde, belirli faiz oranlarıyla sizlerin ev sahibi olmanızda yardımcı olmaktadır.

  TEB’den Uygun Konut Kredisi Kampanyası ile sizler de 3 yıllık, 5 yıllık veya dilerseniz 10 yıllık vadelerle uygun koşullarda ev sahibi olabilirsiniz. Konut kredisi faiz oranlarını düşüren TEB, 10 yıla kadar bütün vadeler için %0,99 faiz oranları uygulamaktadır.

  Aylık düzenli bir geliriniz varsa ve T.C. vatandaşı iseniz veya yurt içi yerleşik yabancı uyruklu kişilerseniz kolayca başvurularınızı gerçekletirebilirsiniz.

  Uygun konut kredisi kampanyası için sizlerden bazı belgeler talep edilmektedir. Bu belgeler; Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi fotokopisi, gelir belgesi/ maaş bordrosu, serbest meslek sahipleri için son 3 yıllık bilanço – vergi levhası ve ticaret sicil gazetesi, satın alınacak konut dair tapu belgesi.

  Belgelerin temininden sonra sizler de TEB şubelerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  Genel itibariyle konutun ekspertiz değerinin %75’ine kadar kredi verilmektedir. Ancak Yıldız Bankacılık ile 60 aylık vadelerde bu %80’e çıkabilir. Kredinizi 120 aylık vade seçeneğine kadar %0,99 faiz oranıyla kullanabilirsiniz. Ancak vade süresini 180 aya uzatmak isterseniz faiz oranları %1,29’a çıkacaktır.

  Bankanın sunduğu örnek ödeme planıyla; 100 bin TL’lik konut kredisi kampanyası için 60 ay vade seçeneğiyle %0,99 faiz oranında aylık taksitler 2.218,39 TL olacaktır.

  TEB uygun konut kredisi hakkında detaylı bilgi için iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,246TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.