TEB’den Uygun Konut Kredisi Kampanyası

0

Ev sahibi olmak için hesaplamalarla boğuşmayı bir kenara atabilirsiniz. Günümüzde ev sahibi olmanın en kolay yolu konut kredilerinden geçmektedir. Bankaların konut kredisi ürünleri, belirlenen vadelerde, belirli faiz oranlarıyla sizlerin ev sahibi olmanızda yardımcı olmaktadır.

TEB’den Uygun Konut Kredisi Kampanyası ile sizler de 3 yıllık, 5 yıllık veya dilerseniz 10 yıllık vadelerle uygun koşullarda ev sahibi olabilirsiniz. Konut kredisi faiz oranlarını düşüren TEB, 10 yıla kadar bütün vadeler için %0,99 faiz oranları uygulamaktadır.

Aylık düzenli bir geliriniz varsa ve T.C. vatandaşı iseniz veya yurt içi yerleşik yabancı uyruklu kişilerseniz kolayca başvurularınızı gerçekletirebilirsiniz.

Uygun konut kredisi kampanyası için sizlerden bazı belgeler talep edilmektedir. Bu belgeler; Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi fotokopisi, gelir belgesi/ maaş bordrosu, serbest meslek sahipleri için son 3 yıllık bilanço – vergi levhası ve ticaret sicil gazetesi, satın alınacak konut dair tapu belgesi.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Belgelerin temininden sonra sizler de TEB şubelerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Genel itibariyle konutun ekspertiz değerinin %75’ine kadar kredi verilmektedir. Ancak Yıldız Bankacılık ile 60 aylık vadelerde bu %80’e çıkabilir. Kredinizi 120 aylık vade seçeneğine kadar %0,99 faiz oranıyla kullanabilirsiniz. Ancak vade süresini 180 aya uzatmak isterseniz faiz oranları %1,29’a çıkacaktır.

Bankanın sunduğu örnek ödeme planıyla; 100 bin TL’lik konut kredisi kampanyası için 60 ay vade seçeneğiyle %0,99 faiz oranında aylık taksitler 2.218,39 TL olacaktır.

TEB uygun konut kredisi hakkında detaylı bilgi için iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın