Ana SayfaKredilerİş Bankası Taşıt Kredisi

İş Bankası Taşıt Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Sıfır KM ya da İkinci El Araç

  İş Bankası taşıt kredisi ile ister 0 km yeni bir araç ister de ikinci el bir araç alabilirsiniz. Ancak 0 km araçlar için ve ikinci el araçlar için kredi faizi ve koşullar gibi bazı farklar vardır. İkinci el araç için alacağınız kredide İş Bankası daha yüksek oranda faiz uygulayacaktır.

  0 km araçlar için İş Bankası kefil istemiyor. Sadece alacağınız yeni aracın banka lehine rehin yapılması ile 0 km araçlar için kredi alabilirsiniz. Taşıt kredisi alırken hızlı kredi avantajından da yararlanabilirsiniz. Bu taşıt kredisinde hızlı kredi fırsatının yanı sıra şubeye gelerek ya da internet şubesi ya da kolayca bankanın telefon şubesi aracılığı ile taşıt kredisi alabilirsiniz. Banka kredi taleplerinde sizden kefil ön şartı aramıyor. Ancak hakkınızda yapılacak olan araştırma neticesinde kefil ya da ek teminat gibi şeyler de talep edilebilir.

  Bu kredide 0 km araçlar için ila 48 ay vadeli kredilerde faiz oranı yüzde 1,45 olarak belirlenmiştir. İkinci el araçlar için ise kredi faizi yüzde 0,05 oranında daha fazladır. İkinci el araçlar için 1 ila 48 ay arasındaki vadeler için kredi faizi yüzde 1,50 olarak belirlenmiştir. Bu kredilerde yüzde 0,5 oranında kredi tahsis ücreti de talep ediliyor.

  Bu krediye başvuru için banka sizden bazı belgeler talep ediyor. Bunlardan birisi bankadan temin edebileceğiniz başvuru formudur. Diğer bir belge ise nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesinin aslı ve fotokopisidir. Ayrıca banka sizden gelir durumunuzu gösteren bir belgede talep edecektir. 0 km olan araçlar için alacağınız taşıtın proforma faturası gereklidir. Eğer ikinci el araç alacaksanız banka sizden aracın satışını yapacak kişiye ait olan son motorlu araç tescil ve trafik belgesini talep edecektir. Bu kredi hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın İş Bankası şubesine gidebilirsiniz. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,247TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Kuveyt Türk Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

  Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

  Yurt İçi Piyasaları TCMB Faiz Kararına Odaklandı!

  Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası toplantısından sonra süregelen belirsizlikler sebebiyle negatif bir seyir izlenirken,...

  Emeklilere Müjde: En Düşük Emekli Maaşları 7.500 TL Oldu!

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam davet edildiği canlı yayın programında önemli açıklamalarda bulundu....

  Banka Mülakatında Başarılı Olmanın Sırrı Soruları Bilmekten Geçer!

  Bankaların düzenlediği sınavlar, mezun olunan bölümler gibi birçok şartı başarılı bir şekilde arkada bırakan bankacı adayları, genellikle mülakat aşamasında bir takım sorunlar yaşamaktadır. Bu yüzden banka mülakatında sorulan sorulara genel bir yaklaşım ile bilgilendirme yapmak istedik.

  Bankalar EYT’liler için Yarışıyor: EYT Destek Kredisi Hazırlandı!

  Neredeyse 2,5 milyon insanın EYT’den faydalanarak emekli olması, bankalardaki rekabet ortamını artırdı. Bir yandan...

  4 Banka Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

  2023 yılı güncel banka iş ilanları arasında yer alan duyurulara göre 4 banka Müfettiş...