Ana SayfaKredilerİş Bankası 3 Ayda 1 Ödemeli Taksit Ertelemeli Konut Kredisi Faiz Oranları

İş Bankası 3 Ayda 1 Ödemeli Taksit Ertelemeli Konut Kredisi Faiz Oranları

-

İş Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları 2016

İş Bankası konut kredisi kampanyasından faydalanmak isteyenler için yeni bir kampanya başlatıldı. Bildiğiniz gibi İş Bankası 2 farklı şekilde kredi veriyor. Bunlardan biri ev kredisi, diğeri ise konut finansmanı olarak veriliyor. İş Bankası ev kredisi kampanyasından kredi alırsanız bu kredi için 120 ay vade seçeneğinde 0,95 kredi faiz oranını seçmiş olursunuz. Eğer vade seçenekleri değişirse kredi faiz oranları da değişebilir.

Birçok ev kredisi için belirlenen vade seçenekleri 1 ay ile 120 ay arasında değişiyor. Aynı durumun İşbank konut kredisi için de geçerli olduğunu söyleyebiliriz. İş Bankası konut kredisi alan kişiler için özel bir ödeme planı sunuluyor. Bu kredide borç ertele özelliği bulunuyor, ertelemeli bir kredi olan İşbank konut kredisi için 2 ayda ya da 3 ayda bir taksit ödeme seçeneğini de seçebiliyorsunuz.

İşbank konut kredisi faiz oranlarına baktığımızda bu kredi faiz oranlarının yüzde 0,95 olduğunu görüyoruz. Bu kredi faiz oranı aylık taksit ödemeli krediler için sabittir. Ancak borç erteleme seçeneğini kullanırsanız bu faiz oranı artış gösterecektir.

120 aylık 100 bin lira kredi aldığınız zaman İş Bankası’na bir ayda geri ödeme olarak toplam 1400 lira ödeme yapmanız gerekiyor.

Bu kredi için çeşitli masrafları da sizin ödemeniz gerekiyor. Bu masraflar 500 TL tahsis ücreti, 750 TL ekspertiz ücreti, 110 lira ipotek bedeli, 180 TL DASK, 269 TL konut sigortası, 135 TL hayat sigortasıdır.

Almış olduğunuz konut kredisini 120 ayda geri ödediğiniz zaman toplamda 68 bin 28 TL faiz farkı ödersiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol