Denizbank Mortgage Konut Kredisi Faiz Oranları 2016

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank Konut Kredisi Kampanyası

Denizbank aracılığıyla konut kredisi almak isteyenlere iki farklı konut kredisi kampanyası sunuyor. Bu kredilerden biri internete özel kredi olarak sunulurken diğeri ise normal konut kredisi olarak müşterilere sunuluyor. Denizbank konut kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler ilk başvuruyu internetten yapıp şubeden başvuruyu tamamlayabilirler. Konut kredisi faizlerini güncelleyen Denizbank standart mortgage kredisi için yüzde 1,14 kredi faiz oranı talep ediyor. Eğer bu kredi faiz oranı sizin kriterlerinize uyuyorsa internet üzerinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Denizbank konut kredisi kampanyası için belirlenen vade seçeneklerine baktığımızda bu kredi için en fazla 120 ay vade talep edildiğini görüyoruz. Bu kredi için bankanın belirlemiş olduğu yıllık maliyet oranı ise yüzde 13,68’dir.

Krediyi almak için istenen belgelerle birlikte şubeye giderek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Kimlik belgesi, gelir belgesi, ikamet belgesi gibi belgelerle şubelere uğrayabilirsiniz. Banka gerekli gördüğü takdirde sizlerden ek belge isteme hakkına da sahiptir.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank İş İlanları: Ağustos 2022 (Deneyimli-Deneyimsiz)

Bu kredi için belirlenen ekspertiz ücreti en az 700 lira olup bu miktar değişiklik gösterebilir. Buna ek olarak ipotek tesis bedeli, hayat sigortası, konut sigortası, DASK gibi ücretler de sizlerden alınacaktır. Tüm masraflar için en az 1300 lirayı gözden çıkarmanız gerekiyor.

Denizbank konut kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler aldıkları evi ipotek ettirdiklerinde bu kişilerin kefil bulmaları gerekmez. Yani bu kredi için kefil gerektirmeyen bir kredi diyebiliriz.

Denizbank konut kredisi kampanyası bünyesinde 100 bin liralık bir kredi alan kişi 120 aylık vadeyi tercih ettiğinde bankaya bir ayda 1533 lira ödemesi gerekir. Toplamda kredi için bankaya 184 bin 17 lira ödeme yapılması gerekiyor. Yani kredi faiz miktarının toplamı 84 bin 17 liradır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...