Ana SayfaKredilerOdeabank Nakit Hazır Kredi İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Odeabank Nakit Hazır Kredi İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Odeabank’tan Güncel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

  Yabancı sermayeli bankalardan biri olan Odeabank ülkemizdeki yükselişini devam ettiriyor. Birçok ile şube açarak yoluna devam eden Odeabank mevcut kredi kampanyalarıyla da dikkat çekiyor. Odeabank ihtiyaç kredisi kampanyalarından biri olan nakit hazır kredi kampanyasından faydalanarak kredi almak istediğinizde yüzde 1,29 olan kredi faiz oranıyla kredi almış oluyorsunuz. Odeabank kredi faizlerini sabitlemiş olsa da gerekli gördüğü takdirde bu oranlar üzerinde oynama yapabilir.

  Odeabank Nakit Hazır Kredi kampanyasından faydalanarak kredi aldığınızda en fazla 3 yıl vade talep etme hakkınız bulunuyor. Bu bankadan aldığınız kredi için daha az vade talep etme hakkınız da bulunuyor. Kredi başvurusu esnasında 1 ay ile 36 ay arasında değişen vade seçeneklerinden birini seçebilirsini. Kredi sözleşmesini imzalamadan önce vade seçeneklerini değiştirme hakkınız bulunuyor.

  Bu kredi için gerekli başvuruyu Odeabank şubelerinden yapacaksanız işyeri onaylı gelir belgesi, kimlik ya da ehliyetle başvuru yapmanız gerekiyor. Odeabank gerekli gördüğü takdirde sizlerden başka belgeleri de isteyebilir.

  Odeabank ihtiyaç kredisinde yıllık maliyet oranı yüzde 18,19 olarak belirlenmiş. Aynı kredide birtakım masraflar da bulunuyor. Örneğin almış olduğunuz kredi üzerinden yüzde 0,5 oranında kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Bu da 50 bin liralık bir kredide 250 TL anlamına geliyor. Buna ek olarak krediyi almanız durumunda hayat sigortası yaptırmanız da gerekebilir. Sigorta bedelleri değişiklik gösterdiği için bu konuda en net bilgiyi her zaman banka şubelerinden alabilirsiniz. 

  Odeabank ihtiyaç kredisinden 50 bin lira olarak faydalanmanız durumunda bankaya bu krediye ait borcunuzu 36 ayda aylık 1822 lira taksitle ödeyebilirsiniz. Bankaya ödeyeceğiniz taksitlerin masraflar hariç genel toplamı 65 bin 845 lira olacaktır. Başvuruyu Odeabank internet sitesinden gerçekleştirebilirsiniz. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,250TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Halkbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin en önemli finans kuruluşlarından olan Halkbank, yayımlamış olduğu banka iş ilanları ile personel...

  Merkez Bankası Yüksek Kur Talebinde Bulundu!

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), sektörde faaliyet gösteren bankalardan yüksek kur talebinde bulundu. Elde...

  Vakıfbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin devlet destekli ve en eski bankalarından olan Vakıfbank, yayımlamış olduğu yeni ilanlarla banka...

  Garanti BBVA Staj Başvuruları Başladı

  Garanti BBVA’nın yaptığı banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan programdan bahsedildi.Garanti...

  Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

  Taşıt Kredisi Nedir?Taşıt kredisi, bireysel müşterilere taşıt alımı için sağlanan bir tür tüketici kredisi...

  QNB Finansbank Lise Mezunu Alım Yapıyor

  İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...