Krediler Odeabank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Odeabank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Son Güncelleme:

Odeabank taşıt almak isteyenlere taşıt kredisi ayrıcalığı sunuyor. Taşıt kredisi avantajları yüzde 1,50 faiz oranı ile kullanılabiliyor. 

Odeabank müşterilerine sunduğu taşıt kredisinde en fazla 48 ay taksit imkanı sağlıyor. Odeabank’tan taşıt kredisi alabilmek için hiçbir engel yok. Yakında bulunan bir Odeabank şubesi ile kredi başvurusunda bulunmak çok kolay. Odeabank taşıt kredisi kampanyasında en fazla 48 ay olan vade süresi kredi alacak kişinin talebine göre kısaltılabiliyor. Kredini taksitlerinin ay içinde ödeme günü de müşterinin isteğine göre değişebiliyor. 

Odeabank taşıt kredisinde 20.000 TL ye kadar kredi çekimlerinde vade farketmeksizin aylık yüzde 1,50 oranında faiz uygulaması yapılıyor. Bu hesaplama ile 20.000 Türk lirasını 24 ay vade ile almak isteyen kişiler yüzde 1,50 faiz ile ayda 1.034 Türk lirası taksit ödüyor. Aynı kredi tutarını 48 ay vade almak isteyen kişiler ise yine aynı faiz oranıyla ayda 626 Türk lirası taksit ödüyor.

Odeabank taşıt kredisi masraf tutarlarını da hesaplıyor. Buna göre bankanın kredi tahsis ücreti olarak aldığı ücret 105 Türk lirası. Bu masraf tutarı sabit ve değişmiyor. Kredi tahsis tutarı alınan kredinin yüzde 0,5 oranına denk geliyor. 

Odeabank ile taşıt kredisi alacak kişiler ferdi taşıt sigortası da yaptırabiliyor. Taşır sigortasının aylık ödeme tutarı ise 99 Türk lirası.

Başvurular Nereden Yapılıyor?

48 ay vade ile Odebank  taşıt kredisi için başvurular Odeabank’ın herhangi bir şubesinden talep ile birlikte yapılabiliyor. Odeabank telefon bankacılığı ile krediye başvurmak da mümkün. Odeabank’ın resmi internet sitesi de taşıt kredisi başvurusunda kullanılabiliyor. 

Odeabank taşıt kredisinin taksitleri Odeabankın tüm şubeleri ile ATM’lerinden, internet şubesinden, Odeabank iletişim merkezinden, Akbank ATM’lerinden ve tüm PTT şubelerinden ödenebiliyor. Odeabank taşıt kredisini alabilmek için 18 yaşından büyük olmak gereklidir. 

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,409BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,633TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,529TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler