Ana SayfaKredilerOdeabank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Odeabank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Odeabank taşıt almak isteyenlere taşıt kredisi ayrıcalığı sunuyor. Taşıt kredisi avantajları yüzde 1,50 faiz oranı ile kullanılabiliyor. 

Odeabank müşterilerine sunduğu taşıt kredisinde en fazla 48 ay taksit imkanı sağlıyor. Odeabank’tan taşıt kredisi alabilmek için hiçbir engel yok. Yakında bulunan bir Odeabank şubesi ile kredi başvurusunda bulunmak çok kolay. Odeabank taşıt kredisi kampanyasında en fazla 48 ay olan vade süresi kredi alacak kişinin talebine göre kısaltılabiliyor. Kredini taksitlerinin ay içinde ödeme günü de müşterinin isteğine göre değişebiliyor. 

Odeabank taşıt kredisinde 20.000 TL ye kadar kredi çekimlerinde vade farketmeksizin aylık yüzde 1,50 oranında faiz uygulaması yapılıyor. Bu hesaplama ile 20.000 Türk lirasını 24 ay vade ile almak isteyen kişiler yüzde 1,50 faiz ile ayda 1.034 Türk lirası taksit ödüyor. Aynı kredi tutarını 48 ay vade almak isteyen kişiler ise yine aynı faiz oranıyla ayda 626 Türk lirası taksit ödüyor.

Odeabank taşıt kredisi masraf tutarlarını da hesaplıyor. Buna göre bankanın kredi tahsis ücreti olarak aldığı ücret 105 Türk lirası. Bu masraf tutarı sabit ve değişmiyor. Kredi tahsis tutarı alınan kredinin yüzde 0,5 oranına denk geliyor. 

Odeabank ile taşıt kredisi alacak kişiler ferdi taşıt sigortası da yaptırabiliyor. Taşır sigortasının aylık ödeme tutarı ise 99 Türk lirası.

Başvurular Nereden Yapılıyor?

48 ay vade ile Odebank  taşıt kredisi için başvurular Odeabank’ın herhangi bir şubesinden talep ile birlikte yapılabiliyor. Odeabank telefon bankacılığı ile krediye başvurmak da mümkün. Odeabank’ın resmi internet sitesi de taşıt kredisi başvurusunda kullanılabiliyor. 

Odeabank taşıt kredisinin taksitleri Odeabankın tüm şubeleri ile ATM’lerinden, internet şubesinden, Odeabank iletişim merkezinden, Akbank ATM’lerinden ve tüm PTT şubelerinden ödenebiliyor. Odeabank taşıt kredisini alabilmek için 18 yaşından büyük olmak gereklidir. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,215TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.