Ana SayfaKredilerOdeabank 100 Bin TL Odea Mortgage Konut Kredisi

Odeabank 100 Bin TL Odea Mortgage Konut Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Odeabank Konut Kredisi

  Ev almak için gereken paranın tamamına sahip değilseniz kredi çekerek paranızı ev fiyatına denkleştirebilirsiniz. Bunu yapmak için yapmanız gereken şey ise Odeabank konut kredisi başvurusu yapmak olacaktır. Odeabank konut kredisi kampanyası Odea Mortgage adı altında veriliyor. Bu konut kredisi kampanyası şu anda geçerli olan kampanyalardan biridir. Kampanyadan faydalanmak ve krediye ön başvuru yapmak için Odeabank internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Odeabank konut kredisi kampanyası standart konut kredisi kampanyalarıyla aynı şartları taşıyor. Bu krediden faydalanmak istediğinizde evvela almak istediğiniz ev için ekspertiz yaptırmanız gerekiyor. Almak istediğiniz evi ekspertiz yaptırdıktan sonra evin tam değeri anlaşılıyor. Krediniz ise bu evin değerinin en fazla yüz de 75’i kadar olabiliyor.

  Bu krediden faydalanmak isteyenlerden kefil istenmiyor, ipotek ettirdiğiniz ev dışında ayrı bir teminat göstermeniz de gerekmiyor. Daha detaylı bilgi için Odeabank şubelerinde yer alan yetkililerle görüşebilirsiniz.

  Bu kredi için birtakım masrafların sizlerden alınacağını da belirtmeliyiz. Masraflardan ilki kredinin size verilmesi için gereken miktardır. Kredi tahsis ücreti almış olduğunuz kredi üzerinden hesaplanır ve aldığınız kredinin binde 5’idir. Kredi tahsis ücreti dışında bankaya 460 TL civarında ekspertiz ücreti, 187 lira da ipotek tesis bedeli ödemeniz gerekiyor.

  Odeabank konut kredisi kampanyasına şubeden başvuru yapacak kişiler işyeri onaylı gelir belgesi, kimlik belgeleri ve almak istedikleri evin tapusuyla başvuru yapmalılar. Kısa süre sonra kredi başvurunuza olumlu ya da olumsuz bir cevap verilir.

  Yüzde 1,03 kredi faiz oranıyla verilen bu konut kredisi kampanyasından faydalanarak kredi alan kişiler aldıkları kredi için 120 aya kadar vade talep edebilirler. Alınan kredi 100 bin liraysa ve kredi 120 ayda geri ödenecekse kredi için ödenmesi gereken aylık taksit miktarı 1455 lira olur. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,250TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Halkbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin en önemli finans kuruluşlarından olan Halkbank, yayımlamış olduğu banka iş ilanları ile personel...

  Merkez Bankası Yüksek Kur Talebinde Bulundu!

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), sektörde faaliyet gösteren bankalardan yüksek kur talebinde bulundu. Elde...

  Vakıfbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin devlet destekli ve en eski bankalarından olan Vakıfbank, yayımlamış olduğu yeni ilanlarla banka...

  Garanti BBVA Staj Başvuruları Başladı

  Garanti BBVA’nın yaptığı banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan programdan bahsedildi.Garanti...

  Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

  Taşıt Kredisi Nedir?Taşıt kredisi, bireysel müşterilere taşıt alımı için sağlanan bir tür tüketici kredisi...

  QNB Finansbank Lise Mezunu Alım Yapıyor

  İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...