Ana SayfaKredilerDenizbank 100 Bin Liraya Kadar İpotekli İhtiyaç Kredisi

Denizbank 100 Bin Liraya Kadar İpotekli İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Denizbank’tan 100 Bin Liraya Kadar İhtiyaç Kredisi

  İhtiyaç kredisi kısa vadeli ihtiyaçlar ve finansman desteği için kullanıldığı için genel olarak bu kredi kampanyalarının üst limitleri düşüktür. Aynı zamanda birçok banka ihtiyaç kredisi verdikten sonra verdiği kredi için en fazla 36 ay vade seçeneğini tüketicilere sunuyor. Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyalarından biri olan ipotekli ihtiyaç kredisi yüksek miktarlı kredi çekmek isteyen kişiler için ideal olan kredilerden biridir. Ancak bu kredi kampanyasından faydalanmak için bir gayrimenkulü ipotek ettirmek gerekiyor. İpotek ettirmeniz gereken gayrimenkulün değeri çekmek istediğiniz kredinden daha az olmamalı, eşit ya da krediden daha değerli olmalıdır.

  Denizbank ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranına baktığımızda bu oranın yüzde 1,52 dolaylarında olduğunu görüyoruz. Bu da ortalama bir orandır.

  Denizbank ipotekli ihtiyaç kredisinden maksimum 100 bin lira olarak faydalanabilirsiniz. 100 bin lira olarak alabildiğiniz ihtiyaç kredisi kampanyası için ödemeniz gereken tahsis ücreti ise 500 lira olmalıdır. 500 lira kredi tahsis ücretinin yanı sıra ekspertiz ücreti, ipotek tesis bedeli ve hayat sigortası bedeli gibi çeşitli masrafları da yine Denizbank’a ödemeniz gerekiyor.

  Bu kredi kampanyasının vade seçeneklerine baktığımızda vade seçeneklerinin 1 ay ile 48 ay arasında değişiklik gösterdiğini görüyoruz. Bu bağlamda isteyenler 4 yıla kadar vade talep ederek kredi çekebiliyorlar.

  Eğer Denizbank ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanarak bu bankadan 100 bin lira ihtiyaç kredisi alır ve 4 yıl vade talep ederseniz sizin için belirlenen kredi taksit miktarı 3 bin 178 lira olacaktır. Almış olduğunuz 100 bin liralık kredi için 4 yılda toplamda bankaya 152 bin 559 lira geri ödeme yaparak borcunuzdan kurtulabilirsiniz. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,246TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Seçim Belirsizliği Kredi Faizlerini Vurdu!

  Merkez bankası tarafından uygulanan önlemlere ve eleştiri konusu olan düşük faiz politikasına karşın bankaların...

  Zamlı Emekli Maaşı Ne Zaman Yatacak?

  Türkiye’deki milyonlarca emekli için zamlı emekli maaşının ne zaman yatacağı önemli bir soru işareti...

  Odeabank 11 Şehir için Genç Yetenekler Arıyor!

  Türk bankacılık sektöründe büyümek ve tüm bankacılık hizmetlerinde ilk akla gelen banka olmak için sürekli çalışmalarda bulunan Odeabank, kadrosunu da gün geçtikçe büyütüyor. Odeabank, Gişe Yetkilisi alımları yapacak.

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...