Ana SayfaKredilerDenizbank 300 Ay Vadeli Mortgage Konut Kredisi Kampanyası

Denizbank 300 Ay Vadeli Mortgage Konut Kredisi Kampanyası

KATEGORİ:

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank Standart Mortgage Konut Kredisi

Ev fiyatlarının çok yüksek olması birçok kişinin kredi çekemeden ev alamamasına neden oluyor. İşte bu sebeple birçok kişi konut kredisi çekmek zorunda kalıyor. Konut kredisi çekmeniz gerekiyorsa tercih edebileceğiniz bankalardan biri Denizbank olacaktır. Zira Denizbank sayesinde almış olduğunuz standart mortgage kredisi aracılığıyla 300 ay vadeli olarak ev sahibi olabiliyorsunuz. Birçok banka konut kredisi kampanyası için maksimum vade seçeneğini 120 ay olarak belirlemişken Denizbank’ta belirlenen vade seçeneği 300 aya kadar çıkıyor.

Denizbank standart mortgage konut kredisi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranları birtakım kurallara göre değişiklik gösterebilir. Bu kredi faiz oranlarını değiştiren etkenlerin kredi için istenen vade ve kredi miktarı olduğunu söyleyebiliriz. Eğer 100 bin liralık bir konut kredisi alarak almış olduğunuz bu krediyi 300 ayda bankaya geri ödemek isterseniz bunun için belirlenen kredi faiz oranı yüzde 1,19 olacaktır.

Denizbank konut kredisi kampanyasının en dikkat çekici özelliği şüphesiz bankanın sunduğu vade seçenekleridir. Öyle ki banka sizlere tam olarak 300 aya kadar vade seçeneği sunuyor. Bu seçeneği bir diğer bankanın sunamıyor olması Denizbank mortgage kredisinin ayrıcalıklı bir özelliğinin olduğunu gösteriyor.

Krediyi almak için kredinin binde 5’i kadar kredi tahsis ücreti öderken buna ek olarak ekspertiz ücreti, ipotek tesis bedeli, konut ve hayat sigortası bedellerini ödemeniz gerekir. Bu masrafların genel toplamının ne kadar olacağını öğrenmek için Denizbank şubelerine uğrayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Denizbank standart mortgage kredisi sayesinde almak istediğiniz kredi miktarı 100 bin liraysa bankaya 300 ay vadede her ay 1225 lira ödeme yapmanız gerekir. Yani almış olduğunuz krediyi 300 ay toplamında 367 bin 575 lira olarak geri ödeyebiliyorsunuz. Bu da fazladan 267 bin 575 lira kredi faiz miktarı ödemek anlamına geliyor. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
63TakipçilerTakip Et
2,248TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Merkez Bankası Yüksek Kur Talebinde Bulundu!

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), sektörde faaliyet gösteren bankalardan yüksek kur talebinde bulundu. Elde...

Vakıfbank Personel Alımları Yapıyor!

Türkiye’nin devlet destekli ve en eski bankalarından olan Vakıfbank, yayımlamış olduğu yeni ilanlarla banka...

Garanti BBVA Staj Başvuruları Başladı

Garanti BBVA’nın yaptığı banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan programdan bahsedildi.Garanti...

Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

Taşıt Kredisi Nedir?Taşıt kredisi, bireysel müşterilere taşıt alımı için sağlanan bir tür tüketici kredisi...

QNB Finansbank Lise Mezunu Alım Yapıyor

İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...

Türkiye Geneli Denizbank Lise Mezunu Banka Personeli İlanı

DenizBank A.Ş. Türkiye'de faaliyet gösteren Dubai menşeli, özel sermayeli bir mevduat bankasıdır. Banka iş...

Benzer İçerikler

Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

Taşıt Kredisi Nedir?Taşıt kredisi, bireysel müşterilere taşıt alımı için sağlanan bir tür tüketici kredisi...

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru ve Şartları

Bundan böyle hayalinizde kurmuş olduğunuz her şeyi İş Bankası aracılığı ile en hızlı şekilde gerçekleştirmekte doğal olarak artık sizler için hiç zor olmayacak. İş Bankası İhtiyaç Kredisi için cep, internet ya da şubenin yolunu tutarak başvuru işlemlerini kolay yoldan gerçekleştirebileceksiniz

36 Ay Vadeli 30.000TL İhtiyaç Kredisi Banka Seçenekleri

36 ay vadeli 30.000₺ ihtiyaç kredisi için 2023 yılı Mart ayı itibariyle tüm bankaları inceledik. En güncel ihtiyaç kredisi faiz oranlarını sizin için derleyerek bir araya getirdik.

Kredisiz Ev Alma Fırsatı, Kredisiz Konut Finansmanı

Kredi kullanmadan ev sahibi olmak isteyenler için Birevim’in finansman modelleri yaygın olarak tercih edilmektedir....