Ana SayfaKredilerDenizbank Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi: Twitter Kredisi

Denizbank Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi: Twitter Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Denizbank Twitter Kredisi

  İhtiyaç kredisi almak için Denizbank’ı tercih etmeniz halinde birçok kredi kampanyası arasından seçim yapma hakkınız olacaktır. Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyalarına baktığımızda bu kampanyalardan birinin de Twitter kredisi olduğunu görüyoruz. Denizbank Twitter kredisi için belirlenen kredi faiz oranı sabit değildir, bu kredinin faiz oranları kredi için talep edilen vadeye göre değişiklik gösteriyor. Eğer kredi alarak 12 ayda geri ödemeyi kabul ederseniz bu ihtiyaç kredisini yüzde 1,35 kredi faiz oranıyla almış olursunuz. Ancak vade seçeneği 12 ay ile 23 ay arasında değiştiğinde kredi faiz oranı doğrudan yüzde 1,45 olur. 24 aydan daha fazla vade talep ettiğinizde ise kredi faiz oranı yüzde 1,48’e yükselecektir.

  Eğer Denizbank Twitter kredisi kampanyasından faydalanarak kredi almak isterseniz ve kredinizin miktarı 55 bin lira olursa bunun için bankaya ödemeniz gereken kredi tahsis ücreti 289 lira olacaktır. Almış olduğunuz ihtiyaç kredisi kampanyası için belirlenen yıllık maliyet oranı ise yüzde 22,49 olacaktır.

  Denizbank’ın müşterilerine sunduğu bu kredi kampanyasından faydalandığınızda kredi için size uygun bir vade seçeneğini belirlemeniz gerekiyor. Kredi için belirlenen vade seçeneklerine baktığımızda bu seçeneklerin 1 ay ile 48 arasında değiştiğini görebiliyoruz. Dolayısıyla sizler de kredi almak istediğiniz zaman bu vade seçeneklerinden birini seçmelisiniz.

  Krediyi düşük faizli olarak almak isterseniz vadeyi kısa tutmanız gerekiyor. Yüzde 1,35 kredi faiz oranıyla kredi almak için en fazla 12 ay vade talep edebilirsiniz. Twitter kredisi bünyesinde 12 ay vadeli 55 bin lira kredi almanız durumunda bankaya her ay 5 bin 80 lira ödeme yapmanız gerekir. Böylece 1 yıl içinde almış olduğunuz 50 bin liralık krediyi Denizbank’a 60 bin 962 lira olarak ödersiniz. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,246TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Seçim Belirsizliği Kredi Faizlerini Vurdu!

  Merkez bankası tarafından uygulanan önlemlere ve eleştiri konusu olan düşük faiz politikasına karşın bankaların...

  Zamlı Emekli Maaşı Ne Zaman Yatacak?

  Türkiye’deki milyonlarca emekli için zamlı emekli maaşının ne zaman yatacağı önemli bir soru işareti...

  Odeabank 11 Şehir için Genç Yetenekler Arıyor!

  Türk bankacılık sektöründe büyümek ve tüm bankacılık hizmetlerinde ilk akla gelen banka olmak için sürekli çalışmalarda bulunan Odeabank, kadrosunu da gün geçtikçe büyütüyor. Odeabank, Gişe Yetkilisi alımları yapacak.

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...